Golfky pro 3-4leté dítě

Anonymní
11.7.15 09:30

Golfky pro 3-4leté dítě

Ahoooj, jdu si k Vám pro radu, v kárce nejezdíme cca od 2,5let, chodíme pěšo :) Jen ted jedeme k babi na druhou stranu republiky a chceme projít Mariánky a okolí a dcerka je docela buchtovitá, lenoch prostě :D tak mě napadlo, než aby ji tatínek nosil na ramenech občas, že by jsme vzali golfáče. Ale bojím se, aby to nevypadalo blbě, jak je už větší (přeci jen 18kg).. :D
Jezdíte někdo taky, jen na ulehčení nožiček při prochajdách delších? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
11.7.15 09:35

Maly ma skoro 3 a jezdi tak poloviu casu, co jsme venku. v jeho pripade je to naopak - je nezastavitelny a mame jeste mensi dite, takze nemuzem za nim non-stop utikat pres cele mesto.
mam vyhodu - nezijem v CR a tady to lidi neresi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
11.7.15 09:40

Mám skoro čtyřleté dítě a kočárek občas použijem. Když jedem třeba na celý den k vodě nebo do města. Ještě spí po obědě a proč pak někde tahat v ruce totál protivné dítě. Ale spíše než golfky bych ti doporučila menší sporťák bude se lépe ovládat. Máme gesslein F4 a nebo celkem obstojně se ještě jezdilo z TFK buggster.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39085
11.7.15 09:43

Golfky jsme využili na celodenním výletu do zahraničí (3,5 roku), aby se odpoledne vyspal. Byl v tom jak sardinka, ale spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
11.7.15 09:45

Ahoj, u našeho tříleťáka také kočár ještě občas použijeme, hlavně při celodenních výletech, kde se zároveň i vyspí. Máme Jané nomad a Chicco multiway evo. Ale spíš využíváme Jané, je pro něj pohodlnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
11.7.15 10:00

Nas ma 2,5 a ma 18kg a 100cm.. sice nejezdi pac mam cerstvo dvojcata, ale jinak by jezdil.. je to pecival, alw bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
11.7.15 10:09

Mám 3,5 letého, a na výlet nebo do zoo golfky beru, on je lemra, a chodí strašně nerad. na výlet po rovince beru koloodrážedlo, na tom mi pár kiláků ujede, ale chodit nechce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
11.7.15 10:20

Radši necháš manželovi odrovnat záda a krk, jen aby to „nevypadalo blbě“, že je dítě v kočáru? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 10:48

Já hledám právě ty nejjednodušší golfáče, dcerka bude nadšená :D
Jeli jsme odvézt hluboký kočár trojkombinaci do bazaru a seděla v hlubokém :D nejvíc veselá :)

• Nahlásit
  • Citovat
619
11.7.15 10:51

Mam dviu a pulletaka, slape sa v pohode..ale ted mame cerstve miminko 5tydnu a ma nutkani jezdit v kocare.Kdyz jsme nejak pred 3tydny vyrazila na prochazku po centru Prahy, usmyslel si, ze bereme i jeho kocar, takze manzel tahl starsiho, ja mladsiho. Jednak golfky nechavam pro mladsiho syna, jednak pro starsiho.Ted se chystame v srpnu na dovcu, tak je tam vezmu s sebou taky.Syn jeste spinka pres den okolo obeda, tak aby mohl chrupat i na vylete/pod stromem u plaze/bazenu atd.

Mame Bugaboo Bee3,hodne velke - syn ma 96cm a vejde se naprosto v pohode i s dost velkou rezervou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 11:06

A nebylo by lepší vzít třeba odrážedlo a přizpůsobit výlety schopnostem dítěte, než pořízovat kvůli jednomu výletu kočár? Když to děti baví, dokážou i peciválové podat neuvěřitelné sportovní výkony :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
11.7.15 11:13

Ještě loni, když bylo malému 6, jsem golfky využila - takové ty úplně obyč, jenom sedátko. Udělali jsme si poznávací dovolenou po pamatkách v Praze a hodně se mi to osvědčilo. Prochodila jsem všechny památky a nemusela poslouchat nic o bolavých nožičkách :lol: A bylo mi úúúúplně jedno, co si o tom kdo myslí. Navíc je syn mrňous, takže tam ani nevypadal jak vosa na bonbónu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26498
11.7.15 11:15

Jestli bude někdo blbě koukat, to by mne zajímalo nejméně. Nosit 18 kg za krkem je hrůza.
Tak kup něco z bazaru, pokud plánujete další dítě, tak se to hodí. Jinak bych spíš věc řešila jak píše @Adinka_2012

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 11:25

Jojo, sháním bazarové. Jen na „kdyby“…u nás jsou bolavá kolena, (slyší to u babičky).. :D

• Nahlásit
  • Citovat
36
11.7.15 14:37

My máme Cybex Ruby. Jsou do 22kg, délka zad je dostatečná i pro větší děti, ale záda jsou jen látková a nedají se sklopit do lehu. Jsou lehké, skladné a dobře ovladatelné. Používáme na cestu k doktorce v případě horečky, do zoo nebo na dovolenou letadlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama