Reklama

Bakterie Morixella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Longiana
Stálice 65 příspěvků 04.05.18 11:45
Bakterie Morixella

Ahoj holky, prosím o radu. Už měsíc mám otekly nos, špatně se mi dýchá, cítím hleny, ale nic nevysmrkam, jen vodu. Z výteru mi zjistili moraxellu a dali atb klacid na 10 dní. To mi pomohlo, ale po dobrani za 3 dny se mi to vratilo :zed: Tak jsem dostala další atb Amoksiklav. Užívám ho již 3.den, ale bez zlepšení. Už jsem z toho nešťastná. Alergologicke vyšetření mám negat. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co zabírá? Děkuji!

Reklama

Reakce:

Kallis
Kecalka 212 příspěvků 07.05.18 21:15

Máte v rodině přenašeče.
Prvně bylo pořád zle manželovi, to se pak uklidnilo. Z ničeho nic to přešlo na dceru. Při vyteru (který jsem si musela u doktorky po měsíci vydupat),ji zjistili Morixelu. Dostala ATB, poslala jsem na výtěry i manžela, ten ji měl také. Ja byla ok.
Takže si ji navzájem přenášeli.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama