Bakterie Morixella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Longiana
Stálice 65 příspěvků 04.05.18 11:45
Bakterie Morixella

Ahoj holky, prosím o radu. Už měsíc mám otekly nos, špatně se mi dýchá, cítím hleny, ale nic nevysmrkam, jen vodu. Z výteru mi zjistili moraxellu a dali atb klacid na 10 dní. To mi pomohlo, ale po dobrani za 3 dny se mi to vratilo :zed: Tak jsem dostala další atb Amoksiklav. Užívám ho již 3.den, ale bez zlepšení. Už jsem z toho nešťastná. Alergologicke vyšetření mám negat. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co zabírá? Děkuji!

Reakce:

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 21:15

Máte v rodině přenašeče.
Prvně bylo pořád zle manželovi, to se pak uklidnilo. Z ničeho nic to přešlo na dceru. Při vyteru (který jsem si musela u doktorky po měsíci vydupat),ji zjistili Morixelu. Dostala ATB, poslala jsem na výtěry i manžela, ten ji měl také. Ja byla ok.
Takže si ji navzájem přenášeli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >