Bakterie Morixella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Longiana
Stálice 69 příspěvků 04.05.18 11:45
Bakterie Morixella

Ahoj holky, prosím o radu. Už měsíc mám otekly nos, špatně se mi dýchá, cítím hleny, ale nic nevysmrkam, jen vodu. Z výteru mi zjistili moraxellu a dali atb klacid na 10 dní. To mi pomohlo, ale po dobrani za 3 dny se mi to vratilo :zed: Tak jsem dostala další atb Amoksiklav. Užívám ho již 3.den, ale bez zlepšení. Už jsem z toho nešťastná. Alergologicke vyšetření mám negat. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co zabírá? Děkuji!

Reakce:
Kallis
Kecalka 216 příspěvků 07.05.18 21:15

Máte v rodině přenašeče.
Prvně bylo pořád zle manželovi, to se pak uklidnilo. Z ničeho nic to přešlo na dceru. Při vyteru (který jsem si musela u doktorky po měsíci vydupat),ji zjistili Morixelu. Dostala ATB, poslala jsem na výtěry i manžela, ten ji měl také. Ja byla ok.
Takže si ji navzájem přenášeli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >