Bakterie Morixella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Longiana
Stálice 65 příspěvků 04.05.18 11:45
Bakterie Morixella

Ahoj holky, prosím o radu. Už měsíc mám otekly nos, špatně se mi dýchá, cítím hleny, ale nic nevysmrkam, jen vodu. Z výteru mi zjistili moraxellu a dali atb klacid na 10 dní. To mi pomohlo, ale po dobrani za 3 dny se mi to vratilo :zed: Tak jsem dostala další atb Amoksiklav. Užívám ho již 3.den, ale bez zlepšení. Už jsem z toho nešťastná. Alergologicke vyšetření mám negat. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co zabírá? Děkuji!

Reklama

Reakce:

Kallis
Kecalka 212 příspěvků 24 inzerátů 07.05.18 21:15

Máte v rodině přenašeče.
Prvně bylo pořád zle manželovi, to se pak uklidnilo. Z ničeho nic to přešlo na dceru. Při vyteru (který jsem si musela u doktorky po měsíci vydupat),ji zjistili Morixelu. Dostala ATB, poslala jsem na výtěry i manžela, ten ji měl také. Ja byla ok.
Takže si ji navzájem přenášeli.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama