Balení do porodnice - Karanténa

13
6.4.20 12:34

Balení do porodnice - Karanténa

Ahoj holky :mavam:,

směřuji dotaz hlavně na ty z Vás, které se balíte do porodnice v současné situaci. Vždy jsem počítala s tím, že když budu něco potřebovat, tak během pár hodin přijede manžel a vše potřebné přiveze - odveze. Teď když jsou zakázány návštěvy, tak to bude asi problém.

Kolik čeho tedy balíte za předpokladu, že Vám to musí vystačit? Hlavně mě zajímá počet plen, vložek, ručníků, košilek,… u nás v porodnici nedostanu vůbec nic.

Pokud by sem zavítal někdo, kdo rodil před krátkou dobou - byl problém, když Vám někdo poslal tašku s věcmi třeba po sestričce?

Rodit budu poprvé, tak jsem z toho množství docela překvapená :roll: zatím to vypadá, že se vlezu snad jen do středního kufru :oops:

Děkuji za postřehy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

179
6.4.20 13:15

@dolltam tohle bude podle mě mít každá porodnice jinak. Podle mě ale nebude problém, když si vyhlidnes hodnou sestřičku a zeptáš se ji, zda by manžel nemohl před oddělením zazvonit a nechat ti přes ně poslat tašku s potřebnými věcmi. Neřekne ti ne, zařiďte se jak chcete. Nebo můžeš zkusit zavolat do porodnice a optat se přímo tam jak to chodí. Určitě nejsi jediná kdo tuhle otázku řeší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 13:20

U nas v porodnici se do skrinky vleze jen mala cestovni taska, zadny vetsi kufr, takze beru to, co je na seznamu na strankach porodnice. navic jenom obleceni pro mimi na cestu domu. Zbytek doresim tak, jak je napsano vyse - kdyztak poprosim nekoho z personalu, nebo si s partnerem predame chybejici veci mimo oddeleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama