Balení obálek práce na doma

110
11.4.21 12:34

Balení obálek práce na doma

Ahojky, máte někdo nějaké zkušenosti s prací na doma Balení obálek? Jsem na mateřské, zda výdělek nebude dělat nějaký problém při dávkách z pracáku a zda to není jen nějaký marný boj za mega málo peněz?
Uvítám popř. nejaky tip, co dělat po večerech a moc u toho nemyslet 🙄 🙄 🙄po celém dni se třemi malými dětmi. dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.4.21 12:49

Bezbohatnete, okradou oni vas ;) přišla jsem o 500..

• Citovat
  • Nahlásit
63703
11.4.21 12:57

@bublinka8 obálky, propisky atd., vše je podvod. Práce na doma tak max přes svého zaměstnavatele nebo nějaké ho. Pokud máš dávky z up, přijdeš o ně. Je tam částka, co si lze přivydělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
11.4.21 12:58
@bublinka8 obálky, propisky atd., vše je podvod. Práce na doma tak max přes svého zaměstnavatele nebo nějaké ho. Pokud máš dávky z up, přijdeš o ně. Je tam částka, co si lze přivydělat
@Anonymní píše:
Bezbohatnete, okradou oni vas ;) přišla jsem o 500..

Tenhle trik je starý víc jak 20 let, fakt se divím, že někdo pošle peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
11.4.21 12:58

Na práci na doma typu navlékání korálků, obálkování a sestavování propisek zapomeň. To dávají dělat handicapovaným v různých spolcích. Pokud chceš dělat práci doma, musíš nabídnout víc než schopnost nadepsat a zalepit obálku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
11.4.21 13:02

Tak vzhledem k tomu, že už se prakticky nic v obálkách neposílá, tak takovou práci asi těžko najdeš. Ono teda i když to ještě frčelo, byl výdělek za obálku asi 10 haléřů. Každopádně, pokud budeš něco hledat, tak rozhodně neber nic, kde budeš muset zaplatit nějaké peníze dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
11.4.21 13:03
@Kipa22 píše:
Na práci na doma typu navlékání korálků, obálkování a sestavování propisek zapomeň. To dávají dělat handicapovaným v různých spolcích. Pokud chceš dělat práci doma, musíš nabídnout víc než schopnost nadepsat a zalepit obálku.

Jasně chápu, byl to jen nápad..Protože se možná brzy dostanu do horší finanční situace..Nebo máte nějakou dobrou zkušenost? Jsem farmaceutický laborant, takže zaměstnavatel mě asi moc nezachrani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2166
11.4.21 13:11

Nasla bych si uklid po domacnostech. Ale to nejde po vecerech a bez hlidani a vodit deti s sebou, to by s tim ty lidi museli souhlasit. Ale tyhle prace na doma jsou urcite podvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
11.4.21 13:13
@bublinka8 píše:
Jasně chápu, byl to jen nápad..Protože se možná brzy dostanu do horší finanční situace..Nebo máte nějakou dobrou zkušenost? Jsem farmaceutický laborant, takže zaměstnavatel mě asi moc nezachrani..

Já nejsem z tvé branže, ale teď jede lektorování on line. Prodávej své zkušenosti. Také to dělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
11.4.21 13:21

A co bridáda na víkend, když hlídá manžel? Nebo si brát domu žehlení pro lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
11.4.21 13:22

Tatinek hlida a vy na brigadu. Nebo ted jsou skolky zavrene, tak by treba nekdo ocenil hlidani ditete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2918
11.4.21 13:41
@bublinka8 píše:

Hele bud hlidani deti, uklidy domacnosti ci firem, zehleni, pokud umis sit, tak mozna uprava/oprava obleceni, jinak tech moznosti moc nemas, pokud neumis neco navic, co bys prodala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6023
11.4.21 13:49
@bublinka8 píše:
Ahojky, máte někdo nějaké zkušenosti s prací na doma Balení obálek? Jsem na mateřské, zda výdělek nebude dělat nějaký problém při dávkách z pracáku a zda to není jen nějaký marný boj za mega málo peněz?
Uvítám popř. nejaky tip, co dělat po večerech a moc u toho nemyslet 🙄 🙄 🙄po celém dni se třemi malými dětmi. dekuji

probuď se, v dnešní době obálky nebalí lidé, ale stroje!!! Pokud někdo nabízí takovou práci, neexistuje způsob, aby to nebyl podvod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6023
11.4.21 13:55
@Kipa22 píše:
Já nejsem z tvé branže, ale teď jede lektorování on line. Prodávej své zkušenosti. Také to dělám.

jo jo, taky jsem tuhle zahlédla nabídku na Slevomatu a jen jsem zírala, co všechno se teď nabízí jako on-line kurz :D Kurz pěstování bylin, Kurz pro prvorodiče, Seminář pro páry, Kurz kreslení motýla… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
11.4.21 13:59
@vulpes píše:
jo jo, taky jsem tuhle zahlédla nabídku na Slevomatu a jen jsem zírala, co všechno se teď nabízí jako on-line kurz :D Kurz pěstování bylin, Kurz pro prvorodiče, Seminář pro páry, Kurz kreslení motýla… :lol:

Klidně nabízej kurz koukání na televizi, když to někdo koupí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat