Obchodní koncipient

Anonymní
11.4.21 09:33

Obchodní koncipient

Ahoj, asi budu za blbce, ale moc informací z inzerátu jsem nevycrtla. Pozítří jdu na pohovor obchodní koncipientky do finančního centra. Jenom ze včera jsem mluvila s přáteli a nemají s dotyčným dobrou zkušenost. Jednají s uchazeči jak s povlem. Majitel na pohovoru to prý dává značně najevo, že oni jsou tam jen na vydělávání peněz pro nej…Nehledě na to, že inzerát visí každou chvíli, v řádu měsíců.

Dělal jste někdo tuto práci? Místo je jak na hlavní, tak zkrácený poměr. 20-30.000 Kč, pružná pracovní doba. Vyzaduji týmového ducha, komunikaci, práce je u nás ve městě + okres.

Poroavde, jsem spis ten typ člověka, která chce mít pevnou pracovní dobu ( sem tam přesčas se dá ), žádné trajdani od nevidím do nevidím autem, a jsem introvert.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8359
11.4.21 09:39

Normální pojišťovak/obchoďák co bude shánět klienty po všech čertech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
11.4.21 09:48

Budeš nejspíš lítat jako hadr na holi od čerta k ďáblu a dělat holku pro všechno. Zkušenost kamaráda. Byl přidělen ke třem manažerům, kterým dělal sekretářku, podrž tašku, řidiče, telefonního operátora, vařil kafe, chystal občerstvení… Fungoval jako hromosvod, když se něco nepovedlo, mohl za to on. Vydržel dva měsíce. Samozřejmě nevím, o kterou firmu se jedná u tebe, ale pozice se jmenovala také obchodní koncipient.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 09:49

@JancaS84 8o Jako fakt???

No, tak to tam, ani nemusím chodit. Koncipienta znám, ale v AK a to bylo naprosto jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 09:52

Jedná se o Fincentrum.

• Citovat
  • Nahlásit
8359
11.4.21 10:02

Tak v názvu je obchodní, je to ne finančním centru, pružná prac.doba, týmový duch, plat v rozmezí 10tis myslím, že to je jasný. Ale zkusit to můžeš. Já jsem byla v takové firmě na pohovoru na účetní a jak píšeš ten šéf co vedl pohovor byl tak arogantní a povysenej. Dělala jsem tam nějakej test a snad jednu vec jsem nevěděla tak se tak tvářil, že jsem asi úplně blbá když nevím jak se to účtuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14621
11.4.21 10:06

Pokud je to toto https://www.fincentrum.com/…-sluzby.html tak si staci precist, co je jejich obchodni cinnosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat