Bambi ozon

Anonymni
17.7.09 20:49

Bambi ozon

Ahoj, nemáte někdo, prosím, zkušenost s kočárkem bambi ozon? Je opravdu tak lehký? Uvádí u něj 8,5 kg podvozek a 4 kg hluboká korba, 4 kg sportovní nástavba. Jak se Vám s ním jezdí? Vleze tam i větší dítě? Dá se u něj hluboká korbička přenést i se spícím dítětem, má úchytky? Rozhoduji se ještě mezi kočárkem s-max, dorjan danny sport a maxim 4. Poradíte?
Moc děkuji za jakoukoliv zkušenost!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.7.09 19:31

v zivote jsem tuhle znacku neslysela. To uz radsi ten tezky osklivy a blbe manipulujici Dorjan.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.7.09 09:34

Pro ty kdo neznají, vkládám odkaz. Je to asi jedna z novinek roku 2009. Předtím výrobce BAMBI dělal jiné modely. Takže pro názornost:
http://www.bublinkashop.cz/detail.php?…
Je to polský kočárek, no. Parametry vypadají dobře, tak jsem chtěla vědět, jestli někdo neví, kde bych ho mohla vidět naživo, případně ho někdo už nekoupil a nemá sám nějakou zkušenost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.8.09 15:18

odpověd na bambi ozon

dobrý den všem,chtěli jste vědět jestli někdo nemá skušenost s kočárkem bambi ozon,tak já tu pro vás jednu mám.a bohužel ne moc doboru.kočárek jsem si zakoupila jako úplnou novinku a bohužel jsem pěkně naletěla.ještě se mi ani mimi nenarodilo a už sem do kočárku investovala nějakých 600kč do opravy.praskli mi kolečka,ta větši,pevná.sami od sebe a můžu vám říct že je docela problém je sehnat musela jsem je koupit z jiného typu kočárku.a to ještě bylo štěstí že sou stejný a pasovali.chcete li vidět foto není problém uvést vaší mejlovou adresu a já vám je zašlu.jinak co se týká jízdních vlastností kočárku tak nemohu posoudit ještě sem s ním ani nevijela.snad mě nesklame v provozu jako mě sklamal ještě nepoužitý.takže vám všem které si kočárek zakoupí přeji lepší zkušenost než mám já.s pozdravem v.v.

• Nahlásit
  • Citovat
1
5.8.10 14:47

Kočárek Bambi Ozon

Zdravím,
píšu s hodně velkým odstupem, ale třeba se můj příspěvek bude někomu hodit.Já tento kočárek Bambi Ozon mám, typ z roku 2008/9. Stále ho používám,teď sportovní verzi. Jsem s ním celkem spokojená, ale samozřejmě bych na něm nějaké úpravy udělala. :-) Rozměry jsou opravdu dobré, vyhovující i pro větší batole, s váhou kočárku už je to horší, znám i mnohem lehčí. Problém jsem neměla ani s popraskaním koleček, ale vím, že se dají dobře sehnat v pneuservisech. Problém jsem měla pouze s malými kolečky vpředu (jsou otočné). Při zrychlené chůzi nebo na i lehce nerovném terénu se hodně viklala, takže to hodně klepalo s celým kočárem. Dostala jsem ale jiný podvozek a ten je v pořádku. Máme v domě výtah a tam je to problém, má přední kolečka od zadních dost daleko, takže se nám tam po rekonstrukci výtahu už nevejde. :-( Pokud se někdo bude chtít na něco zeptat, ráda odpovím, pokud budu moci. Nemohu srovnávat se značkovými drahý kočárky, ale řekla bych, že vzhledem k ceně je to celkem dobrý kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.17 04:29

Kocarek bambi ozon

Zdravim :-) mam prosbicku…doma mam z druhe ruky kocar bambi ozon a az ted jsem se dozvedela ze pry jde misto hluboke korby, nasadit vajicko…a ted me zajima..(od zacatku tam je jen hluboka korba, soucastky na sportak ty k tomu nemam, ale mam autosedacku- taky bambi) a kdyz bych chtela nasadit tu autosedacku, musim k tomu poridit zvlast adapter?(nebo jak se tomu vubec rika..)to vajicko nejde nasadit na to, na cem je zacvaknuta hl. korba??a nemate nekdo prosim fotku, toho, jak to vypada? a kdyz tak, tak kde ten adapter sezenu???predem dekuji za infa :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama