Poradite?

Anonymni
30.6.09 19:11

Poradite?

Maminky,nemate nektera zkusenost s objednanim kocarku z Nemecka?Chci si koupit Teutonii a diky tomu,ze v Nemecku vyjde levneji,premyslim,ze ji koupim tam.Ale nevim jak je to s postou,cenou a dodaci lhutou.Nevite nektera???Diky za kazde info,llulina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3356
30.6.09 19:34

Ahoj běžně nakupujeme přes německý ebay, ale s dodáním v Německu. Manžel tam pracuje, tudíž tam i bydlí. Naprosto není problém, jen poštovné i po Německu je docela hodně drahé…balík cca 19kg přijde na 17eur. Co jsem se dívala, tak doručují i do ČR a rozdíl v ceně za poštovné mi až tak velký nepřišel, ale podrobněji jsem to nezkoumala, protože to nepotřebujeme. TAk nevím jestli jsem Ti s tímto pomohla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
30.6.09 19:37

My jsme také kupovali kočárek v Německu. Ale máme to kousek, takže jsme si ho objednali v obchodě a pak jsme si pro něj zajeli. Nemáš možnost si tam zajet? A určitě se to vyplatí, naše Jané tam vyšlo o 7000,– levněji. Moc jsem ti neporadila :oops: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
30.6.09 19:41

Proč jspu u nás takové ceny?????? Protože to i tak koupíme, co nám zbývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
30.6.09 19:52

TAky tomu nerozumíme, proč je tu vše tak drahé. Opravdu se tak dá moc ušetřit. Ale zase je pravda, že kočárek bychom si tam nevybrali…mají prostě jiný vkus a není to náš šálek čaje…
Ale např na bazéně na zahradu jsme ušetřili přes 1000 korun…což se možná někomu bude zdát málo, ale vemte si, kolik pak vydělávají obchodníci!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
30.6.09 20:14

Wape - a jaký je tvůj šálek čaje, co se kočárku týče? Tam, co jsme kupovali my, se teda dalo objednat cokoliv.
A nejen, že je to levnější, ještě jsou tam příjemné a ochotné prodavačky a u spousty zboží je kvalita taky někde jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3356
30.6.09 20:27

TAk my jsme vybrali Peg Perego GT3 completo a ten jsem nemohla nikde sehnat…jestli máš nějaký dobrý odkaz na prodejnu, tak to uvítám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.6.09 20:36

diky i tak

• Nahlásit
  • Citovat
1371
30.6.09 21:18

Anonymní, sestra objednávala kočár na mytoys.de a poštovné do ČR bylo pouhých 11 euro, brali maxi cosi mura4 a je max spokojená
vyšel o dost tisícovek levněji než tehdy u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
30.6.09 21:24

Poštovné je podle toho jestli se tam dá vybrat jakou službou to chceš dovézt.myslím že ppl ze zahraničí chce 250-300kč ppodle lokality

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 18:47

Taky by mě tahle možnost zajímala. Vyhlédla jsem si Gesslein a v Německu je o dost levnější než v Čechách. Ale mám to tam dost z ruky.Mimochodem,nemáte některá z Vás zkušenost s tímhle kočárkem?Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
13114
2.7.09 14:04

Ahoj, já měla Gesslein vision(trojkolku), kromě váhy jsem byla spokojená. Měla jsem teda jen sporták, který šel položit do úplného lehu, korbička byla přehazovací a měl velký nákupní košík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.4.17 11:26

Těhotenství

Dobry den chtěla sem se zeptat antikoncepci beru pravidelně. Ale prostě nejsem si jista jestli nejsem v tom. Pribrala sem a brisko neni tvrdé jen nafoukle, :,( ale bradavky mam citlive. Mam pred menstruaci 3 dny muze to byt tim a nebo si mam radeji dojit na gynekologii? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama