Bambino - Oxford

8041
29.4.07 19:32

Bambino - Oxford

ahojky
máte s ním někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1077
30.4.07 08:31

Ahojky,

to není Bmabino ale Mikado Ox ford.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
30.4.07 08:53

Taky znám jen Mikado-oxford.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
30.4.07 14:03

jo asi jo ale vyrábí to Bambino ne???? :roll: Já nevim :lol: ale prostě Oxford :lol: asi víte co myslím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
30.4.07 19:55

Ahoj,

vyrábí to firma Mikado tady jsou stránky:

http://www.wozki-mikado.pl/pl/index.htm

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.07 20:24

chtěla bych se na kočárek podívat a pořádně si ho prohlédnout , jsem od Brna ,poradíte mě někdo , prosím kde bych ho mohla ojuknout? :wink: děkuji Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
2.5.07 22:14

ahoj holky,tak hlásím,že dneska jsem ho byla konečně okouknout u sousedky a samozřejmě funglnové mimi.Kočárek je úžasný,odpružený,nafukovací kola,hezká matná konstrukce…hluboká korbička je opravdu veliká a má polohování zádíček,letní úpravu-po odepnutí jednoho dílu je síťka,hezky se s ním jezdí.to přední zdvojené kolečko je opravdu super a je opravdu lehoučkatý.Sportovní sedačku mi taky ukázala a je opravdu dlouhá a prostorná.Tak teď už jen mimi a jdu si pro Oxford :lol: Jinak má docela velkej košík a tam vepředu,jak je ten barevnej trojúhelník u předního zdvojeného kolečka v barcě kočárku-tak to je taková kapsa na zip a tam je schovaná pláštěnka se síťkou :wink: Fakt super,takže to nezabírá místo v košíku…A za 11.000,– i s autosedačkou 8O tak to není co řešit.Oproti těm drahým značkovým modýlkům jako je Jané,jde otáčet sedačka pro i proti směru jízdy :!
Takže fakt doporučuju
Ps…polohovací rukojeť taky ok :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
6.5.07 11:01

mám ještě prosbičku
nevíte kde by se dal okouknout v rálu.Sháním ho pro kamarádku a jsme z Kladna.Tak nějaké okolí,nejlépe Praha.
Prosím,dejte tip,kamarádka rodí začátkem července,tak ať se to stihne.

MOC DÍKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6995
7.5.07 05:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
7.5.07 13:10

moc díky ,adresu předám.
Jelikož tu má sousedka starší model-v černé barvě,tak by kamarádka ráda viděla ten zelený na živo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama