Kočárky Walker

Anonymni
27.4.07 21:36

kočárky Walker

Nemate nekdo zkusenosti s timto kocarkem. Jak velke dite se do neho vleze a jestli je pro dite pohodlny. Zaujal me spojenou rukojeti, vzhledem a prijemnou cenou. Je vhodny pro dite jiz od 6 mesicu. Diky
Mandarin

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.4.07 21:45

Walker

javascript:openWindowPICTURE(‚/produkt_img.php?src=imgs/products/img_3135_original.jpg&produkt=3135‘);

Vypada takto: Babydreams Walker 02

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.4.07 21:45

Walker

javascript:openWindowPICTURE(‚/produkt_img.php?src=imgs/products/img_3135_original.jpg&produkt=3135‘);

Vypada takto: Babydreams Walker 02

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.07 10:22

http://www.baby-eshop.cz/…original.jpg

Vypadá takhle, že? :wink:

Taky by mě zajímaly zkušenosti s ním…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.07 10:27

Já o něm na netu našla tohle:

Kočárek Baby Dreams Walker

Kočárek Baby Dreams Walker je sportovní kočárek dodávaný s nánožníkem. Jeho přední kola jsou otočná s možností aretace. K Vašemu pohodlí přispívá výškově nastavitelné madlo.

Detailní informace k produktu:

• sportovní kočárek s nánožníkem
  • ergonomická rukojeť s vestavěným mechanizmem skládání
  • polohovací zádová opěrka
  • přední otočná kola s možností aretace
  • 5-ti bodové bezpečnostní pásy
  • nastavitelná opěrka nohou

A v diskuzi ke kočárku v jednom obchodě: Všechny kočárky Baby dreams typ golfové hole mají odpružená zadní kolečka a průměr koleček je všech typů velmi podobný - cca 19 - 20 cm, váží 10,6 kg, rozměr lůžka je 35×74 cm, nánožník je mírně zateplený.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.07 20:16

diky za obrazek a info, nejak se mi tam nezobrazil. Taky jsem se dopatrala techto info na netu, ale nemate nekdo zkusenosti z praxe.
Kazdopadne dikes
Mandarin

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.4.07 15:00

Ahoj. Veskere dalsi info najdes na strankach vyrobce www.babydesign.eu. Doporucuji nechat je v polstine, neb v AJ verzi jeste nemaji aktualni kolekci barev. Distributorem je p.Sˇpuk-608 444 004. Info mam z letosniho BVV Pro dite v Brne. Jestli je nekdo objevite v obchodech v Brne, napiste, rada se na ne v klidu mrknu.
Byl to dlouho muj favorit, ale vzhledem k vaze uz posilhavam po Energy nebo Espressu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.5.07 09:11

dekuji za informace, taky se po tomto kocarku divam.

• Nahlásit
  • Citovat
Jarča21
11.6.13 18:33

Rozměr?

Ahojky, hledám radu, chci koupit z bazárku kočárek Walker, ale nevím rozměr místa, kde dítko leží. Syn má 80cm, tak aby se mi tam vůbec vešel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama