Bamboolik - zničené vkladačky

11
25.5.17 14:28

Bamboolik - zničené vkladačky

Ahoj, dievčatá

zhruba pred rokom som kúpila pre dcéru sadu plienok Bamboolik a začala som ju používať 17.7. (po príchode z pôrodnice). S látkovaním som veľmi spokojná, ale zhruba pred mesiacom som si všimla, že vkladacie plienky začínajú byť akési oslabené, postupne sa na nich začali robiť dierky, ktoré sa zväčšujú! Vrchné nohavičky sú v poriadku. Kontaktovala som látkovú poradkyňu, ktorá bola v šoku, že by sa niečo takéto s plienkami stalo ani nie po roku. Vraj vydržia kľudne aj pre tretie dieťa. Napadá vás, prosím, kde je zakopaný pes? Práčka je v poriadku, periem na 60, žiadna aviváž a vkladačky suším buď na sušiaku, ale väčšinou v sušičke. LP mi povedala, že vkladačky znesú aj veľmi nešetrné zaobchádzanie, ale ja s nimi zaobchádzam podľa pokynov. Stalo sa niečo podobné niekomu?

Ďakujem za reakcie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3245
25.5.17 14:40

Stalo se mi to s dvema plenkama zn Unuo. „Sezrana“ vnitrni sava vrstva. Jen dve plenky, zadne jine. Stalo se to a proces se dal nedtupnoval. Tedy nerozpadly se:) nevim proc. Napada mne, ze jsem je nekde zapomela dele pocurane a sezrala je moc. Nebo jsem na ne nalila ocet a zopemela. Vic mne toho nenapada. takze neporadim ale stalo se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
25.5.17 14:41

To vypadá na špatný materiál. Já jsem měla dokonce i nějaké vkládačky z Číny a přežily všechno. Bamboolik jsem ale doma neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.5.17 14:45

Prikladám aj fotky. Je pravda, že to nie je na úplne všetkých vkladačkách. Je tam pár kúskov z iného materiálu a ten je v poriadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
25.5.17 15:06

@katryn85 některé děti mají agresivnějsi moc. Skladuje na sucho nebo mokro? Zkuste napsat do bambooliku, bývalí vstřícní.

• Nahlásit
  • Citovat
11
25.5.17 15:12

@Any11 skladujú sa na sucho. Poslala som tieto fotky látkovej poradkyni, ktorá mi zostavovala sadu a ešte som nedostala jej vyjadrenie. Každopádne som chcela vedieť, či sa tu niekomu nestalo niečo podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
25.5.17 15:22

@katryn85 viděla jsem to u kalhotovek, ale většinou to bylo nevhodným práškem, skladováním a pranim. Ale taky jednou byla vadná várka bambusového fleecu, prostě dej reklamaci a uvidíš. Ja jsem Bamboolik používala na jedno dítě a bylo to ok. Reklamace u bambooliku byla vždy ok.

• Nahlásit
  • Citovat
11
25.5.17 15:26

@Any11 ďakujem moc. Veď už to riešim. Dúfam, že mi tú reklamáciu uznajú, predsalen je to slovo proti slovu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5346
25.5.17 15:28

Taky mi to pár plínek od Bambooliku udělalo, ale přikládám to tomu, že to peru s nočními kalhotkovými plenami a ty suché zipy ne vždycky drží zapnuté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
25.5.17 15:52

Sázela bych na sušičku..veškerý textil odchází rychleji..já to tedy zažila u kalhotkovek, po skoro 2 letech u prvního dítěte byly v bezvadném stavu a u druhého jsem je po cca 2 měsících začala kvůli nedostatku času sušit v sušičce a šlo to ráz na ráz..pak jsem je zase začala vešet a dál to prakticky nepokračovalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9221
25.5.17 16:09

Může mít agresivnější moč… Mně se to stalo také, asi v roce syna se mi začaly rozežírat a rozpadat všechny bambusové vkládačky… Bambus se spálil a postupně vyžral. Musela jsem našít nové a ty se asi během roku znovu zničily. Pak už jsem na to neměla nervy a radši jsem prala počůrané tepláčky :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.5.17 19:14

Všetkým vám ďakujem za reakcie, poničenú plienku budem posielať do Brna na skúmanie a budem čakať na vyjadrenie, ktoré sem určite napíšem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
25.5.17 20:00

@katryn85 Vůbec se nebojte reklamovat u Bambooliku, jejich vkladackam se to stává velmi často ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.5.17 20:15

@Latty naivne som si myslela, že keď človek za ne dá tie peniaze na celé plienkovacie obdobie, tak sa nezačnú ničiť už takto skoro :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
23.6.17 08:14

Bamboolik mi reklamáciu uznal a všetky poničené vkladačky mi vymenil. Sú z nového materiálu, tak už to bude, dúfam, v poriadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama