Barefoot dětské podzimní s membránou

66
22.7.21 22:21

Barefoot dětské podzimní s membránou

Moc prosím o radu. Potřebuji Simeonkovi pořídit barefoot boty na podzim ale potřebuji ať jsou s membránou nebo úplně vodotesne. Bydlíme u lesa. Prosím poraďte dekuji! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7545
22.7.21 23:04

@warisova.b mrkni na protetiku. S membránou mají určité kompromis ale myslím, že jsem zahlédla i BF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
22.7.21 23:07

S membranou jsou kotnikove celorocni Bedy. Delaji je v provedeni hladke kuze i semise a k dispozici je i hodne barevnych kombinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.7.21 23:19

Tak záleží, jakou má nozku, šířka a délka, jaký nárt, kotník a pata. Jinak dobré jsou Keen WP, membranu mají některé Jonapy, ale záleží od nohy. Na fb je skupina Zdravé ne/obouvani, tak se podívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 10:16

Moc všem dekuji za tipy! ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
23.7.21 10:26
@Tosjamx píše:
S membranou jsou kotnikove celorocni Bedy. Delaji je v provedeni hladke kuze i semise a k dispozici je i hodne barevnych kombinaci.

To je sice pravda, ale u mých dětí se chovají skoro jako plátěnky. Jiným dětem do nich ale prý neteče… Vzhledem k tomu, že neexistuje průnik mezi modely s goretexem (jediná membrána, která udrží nohy mých dětí v suchu) a modely tvarově odpovídajícím nohoum mých yeti dětí, dala jsem přednost tvaru před suchem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
23.7.21 10:34

U nas se osvedcili bf botky od Affenzahn. Cena sice i na me dost vysoka, ale jsou neznicitelne :lol: v lese jeste lita v podzimnich z lonska a vypadaji porad stejne, ponorene jsou co chvilka a pokud mu do nich nenatece vrchem, tak vodu dovnitr nepropusti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 10:40

@smeagol89 jooo ty jsme měli na minuly rok ale dva a půl za boty je docela úlet pro mě ale asi to tak vidím že lepší nenajdu :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26006
23.7.21 10:41

Syn měl Beda na sezónu podzim/ zima/ jaro, jak ten " semiš" tak hladkou kůži a super. Snad na podzim nebude v mezivelikosti. Jinak podzimní boty budu pořizovat až tak koncem září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
23.7.21 10:41

@warisova.b ja to resim tak, ze kupuju vzdycky na jinou sezonu, byvaji na ne dost hezke slevy, treba na Skibi :) naposledy jsem kupovala model Lowboot knit Bear za 1400 kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 10:52

@smeagol89 koukala jsem teď na slevy a nemají :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
23.7.21 10:57

@warisova.b ano, meli slevy nedavno, tusim, ze na den deti a pak slavili nejake vyroci :) ale aktualne maji slevy na jejich tenisky na Naboso :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
23.7.21 11:00

@warisova.b pripadne na Bosorce maji ten nas model ve sleve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.7.21 11:09

@smeagol89 super dekuji kouknu :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
23.7.21 11:26

Affenzahn neprotečou ale záleží jakou má nohu nárt/šířka atd