Dítě snědlo korunu

Anonymní
15.7.21 19:08

Dítě mi snědlo korunu

Dobrý den, stala se nám taková věc, můj syn (4roky) si hrál s jednou korunou, a najednou mi ukazoval že ji spolkl. Už je to druhý den, byl dvakrát kakat ale nic. Myslíte že mám ještě počkat nebo jet do nemocnice? Máte někdo podobnou zkušenost? Mám strach aby se mu to někde nezaseklo.. Děkuji :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
15.7.21 19:10

Dejte číslo účtu, já Vám tu korunu pošlu, Vy skrblice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
15.7.21 19:11
@Anonymní píše:
Dobrý den, stala se nám taková věc, můj syn (4roky) si hrál s jednou korunou, a najednou mi ukazoval že ji spolkl. Už je to druhý den, byl dvakrát kakat ale nic. Myslíte že mám ještě počkat nebo jet do nemocnice? Máte někdo podobnou zkušenost? Mám strach aby se mu to někde nezaseklo.. Děkuji :nevim: :,(

Pokud uz byl a nevysla, asi bych pro sichr sla kmlekari enbo si aspon zavolala a poradila se, zda jeste cekat nebo jit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
15.7.21 19:12

Zavolej k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
15.7.21 19:15

@Frei2 napadlo mě totéž. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5662
15.7.21 19:17
@PAN66 píše:
Pokud uz byl a nevysla, asi bych pro sichr sla kmlekari enbo si aspon zavolala a poradila se, zda jeste cekat nebo jit..

:mrgreen: kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5662
15.7.21 19:18

Třeba mu zapadla do kapsičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8154
15.7.21 19:20
@DanielaD píše: :mrgreen: kam?

Náhodou, kyška by mohla pomoct! :palec: Taky mě to pobavilo, hezký přeřek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 19:24

K lékaři jsem volala hned ten den, paní doktorka řekla. Že mám jít okamžitě do nemocnice, ale ostatní mi řekli že paní doktorka přehání :D

• Citovat
  • Nahlásit
783
15.7.21 19:25
@Frei2 píše:
Dejte číslo účtu, já Vám tu korunu pošlu, Vy skrblice.

Já jsem si nejdřív říkala, proč hned taková reakce, ale pak jsem si přečetla ten nadpis znovu. :mrgreen:

K dotazu: radši bych zavolala doktorce a zeptala se. Přeci jen je to větší mince a kovová, podle mě by mohla způsobit nějakou paseku, kdyby nevyšla ven. Na druhou stranu to klidně může být tak, že ji syn ve skutečnosti nespolkl. Spoléhat se na to ale asi nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
15.7.21 19:26

Mě jednou doktor říkal, kdyz mi malá snědla plastovou kuličku, že velikost koruny nevadí, měla by vyjít do 3 dnů a sledovat dítě zda je v pořádku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1765
15.7.21 19:26

Tak to já bych teda na pohotovost šla i kdybych ji omylem spolkla já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
15.7.21 19:28
@Anonymní píše:
K lékaři jsem volala hned ten den, paní doktorka řekla. Že mám jít okamžitě do nemocnice, ale ostatní mi řekli že paní doktorka přehání :D

Ostatní říkali hm…tak asi má doktorka nějaké zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
15.7.21 19:28
@Anonymní píše:
K lékaři jsem volala hned ten den, paní doktorka řekla. Že mám jít okamžitě do nemocnice, ale ostatní mi řekli že paní doktorka přehání :D

A kdo ostatní? Nějací odborníci nebo jen lidi z rodiny/okolí? Promiň, ale kdyby mi tohle řekla doktorka, tak nepolemizuju a jedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
15.7.21 19:30
@Anonymní píše:
:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat