barva očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
justilama
Nováček 1 příspěvek 15.06.09 10:59
barva očí

Ráda bych se zeptala: nášemu chlapečkovi jsou 4 měsíce a obě oči se mu zabarvují do hněda, ale v pravém se mu roh oka nezabarvuje a zůstává stále stejný. Nemáte někdo zkušenost, jestli je možné, že ten roh oka zabarví dodatečně, nebo to signalizuje, že bude jiné barvy. Dík moc

Reakce:
janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 15.06.09 11:50

Ahoj, taky řešíme barvu očí u malého, taky má 4 měsíce a oči má momentálně modro-hnědé a hodně záleží na světle jak jím proniká. Čekáme tedy jestli je bude mít zlaté po tatínkovi nebo modrošedé po mě :roll:
Neboj oči se prý mění až do jednoho roku, takže času na dobarvení dosti, dokonce jsou u nás v rodině případy změny barvy i v 6ti letech 8O

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 15.06.09 11:50

Ahoj, Jenik mel asi do 9mes modre oci a pak se mu jedna ctvrtka oka zabarvila do hneda a tim to (zatim) skoncilo. :) Jsou mu dva a ctvrt. Me se to naopak libi. :wink:

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 15.06.09 13:39

Ahoj, narodila jsem se s modryma ocima, potom mi ztmavly a zhruba v roce zezelenaly. V asi sesti mi ve svetle zelenych ocich naskakaly hnede tecky (nebo spis puntiky) a tak je to doted. Takze mozne je vsechno :D

etosha
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 15.06.09 15:02

Ahoj, ve 4 měsících je podle mě ještě moooc brzo na ustálení barvy očí. Naše starší dcera má 2 roky a 4 měsíce a barva očí se jí pořád mírně mění :wink:.

matesatko
Kecalka 253 příspěvků 15.06.09 15:02

ahoj,
mé neteři se zbarvilo jenom jedno oko. Jedno zůstalo modré a druhé se zabarvilo do hněda :)
 M.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19821 příspěvků 15.06.09 17:41
matesatko píše:
ahoj,
mé neteři se zbarvilo jenom jedno oko. Jedno zůstalo modré a druhé se zabarvilo do hněda :)
 M.

Měla jsem takovou spoužačku na střední. V pasu měla napsáno:
oči: modré,
zvláštní znamení: pravé oko hnědé :lol::lol:

takže ano je možné, že bude jen kousek oka do hněda, ale je ještě brzo na to, aby se dalo určitě jestli to tak už zůstane napořád

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.09 17:55

Ahojky
oci se opravdu muzou menit az do puberty,takze bych si tim hlavu nelamaa…I kdyby mu zustal jiny flicek,tak co :)
Jinak nas Davidek ma ocicka tmave modro sede,takove klasicke novorozenecke „boruvkove“ nekdy az fialove a ted ve 3mesich kdyz mu zasviti svetlo tak se tam rysuje cosi do hneda…
Ja mam oci tmave hnede,chlap modre a uvidime co bude mit syn :)
doufame ze hnede :)

Moje sestrenice ma holcicku a ta ma od narozeni oci hnede,od 3mesicu tmave hnede,takze taky nemusi byt modre a pritom je jeji chlap blondaty ,byla plet a pomenkove oci…

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.06.09 23:11

No jo, to je ošemetné. U nás nás nejvíc „vypekla“ dcera :lol: Já mám oči hnědé a manžel zelené. Dcera je měla nejdřív tmavě modré, pak světle modré (ale tak divně) a nakonec v roce už byly krásně šedé (fakt zvláštní barva a hodně výrazná). Za měsíc jí budou 4 roky a oči jsou stále krásně šedé s nádechem do zelena - přesně jako můj brácha :lol: Jde v jeho šlépějích :lol: Přitom naši mají oba oči hnědé a tyto zvláštní oči měl jen náš děda a jinak nikdo v rodině - tedy kromě bráchy a teď naši Julky. U Saši se čekalo, že by to konečně mohl být hnědooký brunet (dcera je plavovláska po manželovi :wink: ). Tak brunet asi opravdu bude (po mě), ale oči měl po narození dlouho hoooodně tmavě modré, pak mu postupně zesvětlaly a teď v půl roce už je má krásně do zelena - takže jako tatínek :lol: Já prý měla po narození oči úplně černé a pak zesvětlaly na hnědou a tak už zůstaly.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >