Reklama

Barva utrogestanu po rozpuštění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:05
Barva utrogestanu po rozpuštění

Ahoj holky, jsem po KET a zavádím Utrogestan. Chtěla bych se zeptat jakou barvu má po rozpuštění. Nejdříve jsem si všimla, že vytéká mírně nažloutlý, ale teď 4. den po KET jsem si všimla, že po utření na wc je mírně narůžovelý. Stalo se vám to také někdy? Omlouvám se za anonym :oops:

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3236 příspěvků 25.09.18 08:23

Pokud je narůžovělý, tak je to s příměsí krve. Může to být ze zahnizďování nebo taky z něčeho jinýho.
Držím palce, ať je to ta lepší varianta :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:35

Myslim, ze normalne je bily podle toho, co jsem vyporovala.

allluck
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 25.09.18 08:51

já to měla vždycky bílé. tak buď přijde MS a nebo se opravdu zavrtává :palec:

Micaella22
Kecalka 257 příspěvků 25.09.18 09:07

Bilej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 09:37

@allluck @histep holky kéž by to bylo zavrtávání!!! Ale bylo to jen ráno a opravdu jen lehoučce růžové. Teď už zase na toaleťáku bílo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:19

Za sebe, pokud je to do těch cca sedmi dnů, tak se asi zavrtává (většinou jsem to tak měla ten cca 7-8 den) a vyšlo 2×.
Potřetí to bylo desátý den a nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 11:33
@Anonymní píše:
Za sebe, pokud je to do těch cca sedmi dnů, tak se asi zavrtává (většinou jsem to tak měla ten cca 7-8 den) a vyšlo 2×.
Potřetí to bylo desátý den a nic.

No já jsem teď 4.den po vložení pětidenního embryjka.

Kisiki
Nováček 4 příspěvky 13.10.18 15:26

Ahoj děvčata,
jsem 8. den po vložení 5 denního embrya. Utrogestan zavádím 2× denně 4 0 4. Podle info to šetří žaludek.
Zavedu, pak jdu třeba za hodinu na WC a na papíře rozteklý utrogestan.
Máte to taky tak? Mám totiž blbý pocit, že není tam, kde má být ???? že bych ho měla zavést hlouběji, ale zavádím tam, kam dosáhnu ????

Kisiki
Nováček 4 příspěvky 13.10.18 15:28

Patřili tam smajlíci a ne otazníky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >