Reklama

Lze otěhotnět v 38 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 19:22
Lze otěhotnět v 38

Ahoj všem,
rádi bychom miminko, už teda máme první z IVF a další samo brzo po prvním porodu. Jak Vám to šlo později, jaká je šance pro starší?
V práci to neví a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo, prosím o anonymitu, děkuji

ovulaci mám, cyklus také, jen ten věk

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21186 příspěvků 23.09.18 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
rádi bychom miminko, už teda máme první z IVF a další samo brzo po prvním porodu. Jak Vám to šlo později, jaká je šance pro starší?
V práci to neví a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo, prosím o anonymitu, děkujiovulaci mám, cyklus také, jen ten věk

A proč máš to první z IVF?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 19:25

Myslím, že to jde, já otěhotněla v 41 letech bez jakéhokoliv snažení.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 23.09.18 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
V práci to neví a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo, prosím o anonymitu, děkujiovulaci mám, cyklus také, jen ten věk

Pokud by nebyla, proč by se potom v tomhle a vyšším věku používala antikoncepce? ;) Tak někoho třeba vzrušuje kondom, ale asi takových lidí nebude až tolik :mrgreen:

LaraA
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 23.09.18 19:28

Tak vis kolik to je? Nebo proc zakladas 2 diskuze s rozdilnym vekem? :roll:
Samozrejme zalezi. Ja mela v 37 treti decko na prvni dobrou, segra ma ted 37 a potraci (4× za rok). Nekdo neotehotni ani ve 20.
Tezko to Tu nekdo vyvesti, jak to bude u tebe. Cos cekala, ze uslysis? :zed: :think:

Příspěvek upraven 23.09.18 v 19:29

Božislava
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 23.09.18 19:29

Lze. I v 46

ugluk
Hvězda diskuse 42715 příspěvků 23.09.18 19:30

Samozřejmě že jde, jen je statisticky pravděpodobnost výrazně nižší. Prostě vajíčka stárnou a s tím toho moc nenaděláš, takže je otázka, jestli to správné „vylosuješ“ na první pokus, po roce a nebo třeba nikdy.

Janli
Kelišová 5715 příspěvků 9 inzerátů 23.09.18 19:36

První dítě mám po IVF v 35letech. Druhé přirozeně v 38. Šance na početí je, ale výrazně nižší než ve dvaceti.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16039 příspěvků 23.09.18 19:45

je to individuální :think: Já jsem otěhotněla bez problémů i po 40, jsem za to vděčná :think:
A z toho máš ženy, kterým není ani 30 a musí využít reprodukční centra :think:

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 23.09.18 19:45

Mne to slo v 37 (napoprve) lip nez ve 29 (3× zt), riziko ds mnohem nizsi nez tehdy. Nic to ale nevypovida o vas…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 23.09.18 20:05

Dceru jsem měla v 35, přirozeně, půl roku po vysazení HA. Další těhu jsem měla po třech měsících snažení v 38 letech, ale skončilo spontáním potratem. Po třech měsících jsem otěhotněla znovu a z toho mám dvouletého chlapečka. TAkže pro mě otěhotnění v pohodě, těhotenství probíhalo taky v pohodě, jen jsem měla u obou těhotenskou cukrovku. Ten potrat by možná byl, i kdybych byla mladší, ta cukrovka asi taky.

lachtanice86
Kelišová 6075 příspěvků 23.09.18 20:10

Lze to, ale nikdo ti to tady neřekne, jak dlouho zrovna vám to bude trvat . A ty nevíš kolik ti je?

Alušáček
Závislačka 3132 příspěvků 23.09.18 20:37

Jde to, ve 37 letech jsem otěhotněla přirozeně, po 5 měsících snažení ;)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 23.09.18 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

proč by nešlo? Mě se to povedlo v 37 a ve 40 letech naprosto přirozeně, bez problémů…

Evva21
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 24.09.18 08:35

Mám endometriozu, ta šance přirozeně otěhotnět nebyla velka,da se říct,ze skoro žádná. Je mi 37 let a letos se zadarilo přirozeně ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >