Básnička předškolák

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
20.11.21 12:16

Básnička předškolák

Dobry den, jak je tato básnička správně. Zdá se mi ze konec se moc nerymuje.

Tento slib vám brzy splním, do školy už skoro chodím. Potýkat se s množinami, netoulat se nikde sami. Rovně sedět, všechno umět, všechno vědět. A ten poslední neposeda, začne správně psat a poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2821
20.11.21 12:19

Nejsi těmi básničkám nějak posedlá, to už je tvoje 3 založená diskuze o básničce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
20.11.21 12:24

To je dost hrozny a tohle „Rovně sedět, všechno umět, všechno vědět. A ten poslední neposeda, začne správně psat a poslouchat.“ se nerymuje vubec a nema to rytmus…jak je to spravne nevim, nejak si to uprav, nebo najdi jinou rikanku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60404
20.11.21 12:25

To je blábol z roku 1980??
Které dítě dnes ví, co jsou množiny? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
20.11.21 12:25

Se zajímám co mi říká dcery se skolky a porad dokola mi je říkají ale porad to není ono.. Tak se nemůžu zeptat kdyz je to veřejná skupina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
20.11.21 12:53

No tak pokud se to učí ve školce, tak je to děs teda. Nerýmuje se to, smysl to nedává, úplně mimo rytmus (to se pak i těžko učí)…Přitom je tolik pěkných vtipných dětských básniček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54335
20.11.21 13:14

Zis, tak ta je desna. Proc se ji nekdo chce naucit) :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
20.11.21 13:38

Horší básničku pro předškoláky jsem asi neslyšela…
Když pominu rytmus, tak to u předškoláka způsobí jen zmatky v hlavě. Jednak nezná pojem množiny, pak se úplně nesmyslně zavazuje k nějakým slibům, a to všechno vědět a všechno umět už je totálně mimo, protože předškolák se hlavně musí naučit, že když něco neví nebo všechno neumí, tak se nic neděje a nemá se bát se zeptat.
Hrůza hrůz, fakt, tohle s nimi žádná příčetná učitelka snad nemůže nacvicovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
24.11.21 21:21
@zrcadlo píše:
Horší básničku pro předškoláky jsem asi neslyšela…
Když pominu rytmus, tak to u předškoláka způsobí jen zmatky v hlavě. Jednak nezná pojem množiny, pak se úplně nesmyslně zavazuje k nějakým slibům, a to všechno vědět a všechno umět už je totálně mimo, protože předškolák se hlavně musí naučit, že když něco neví nebo všechno neumí, tak se nic neděje a nemá se bát se zeptat.
Hrůza hrůz, fakt, tohle s nimi žádná příčetná učitelka snad nemůže nacvicovat

Ale jo. Taky mi dite tohle prineslo ze skolky. Ale ten konec s neposedou tam neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
22.5.22 20:00

Pasování na školáka
Zdravím, prosím Vás, znáte někdo básničku, kterou by mohly říkat děti na besídce, kdy budou pasováni na školáky? Pořád hledám něco ve stylu „Brzy půjdu do školy“ nebo „Škola volá“…
Něco v tomto smyslu. Prostě tematické. Nikde nemůžu nic najít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14679
22.5.22 20:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
22.5.22 20:12

Slib předškoláka už máme. Jinak co se týče ostatního. Nemůžu uvést školka, protože jsme v přípravce, v budově ZŠ. Už se školkou nemáme nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
22.5.22 20:16

Misa Ruzickova ma novou pisnicku na louceni se skolkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14679
22.5.22 20:17

Tak poprosit nějaké básnické střevo o tvorbu na míru - protože pochybuju, že někdo myslel na přípravky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6857
22.5.22 20:17
@impossible píše:
Pasování na školáka
Zdravím, prosím Vás, znáte někdo básničku, kterou by mohly říkat děti na besídce, kdy budou pasováni na školáky? Pořád hledám něco ve stylu „Brzy půjdu do školy“ nebo „Škola volá“…
Něco v tomto smyslu. Prostě tematické. Nikde nemůžu nic najít

Vymyslet na míru… To nebude tak těžké ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat