Batole dlouho usíná

Anonymní
11.7.15 12:12

Batole dlouho usina

Prosim o anonym, rodina vi, ze prcek nechce usnout bez obstrukci. Dekuji za pochopeni.Mame 18timesicni batole, ktere dlouho usina. Stale jeste kojim vecer a odpoledne i rano.Dite se nakoji a pak blbne v posteli. Musim lezet vedle nej a cekat az usne.Coz by nevadilo, kdyby usnul do 15ti minut, jenze on kolikrat usne az po hodine lezeni.Coz mi vadi, jelikoz mi stoji prace. Vetsinou kdyz spi, varim, uklizim. Jenze kdyz s nim hodinu lezim, tak jsem pak ospala a lina neco delat. Proto mi to vadi. Prcek se vyblbuje nez usne.Kope nohama, vali sudy, rehta se, seda si, utika z postele. Prosim pomozte.Co muzu delat???Unaveny je dost pritom. Jinak usina takto dlouho odpoledne i vecer. V noci se budi minimalne 3krat.Uz jsem unavena z tohoto rezimu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.7.15 12:14

Přečti si Každé dítě může dobře spát. Je i ke stažení na ulozto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 12:23

Jinak mi pripada permanenetne unaveny, nevyspaly, jen teda nechapu proc nespi. :,( Pak se vzbudi a uz je protivny a vzteka se.

• Nahlásit
  • Citovat
307
11.7.15 12:26

Mám 15 měs. holčičku a spí přes den 2× okolo 10h a okolo 15h, ale večer usíná až okolo půl 10h, pokoušela jsem se jí zrušit jeden spánek, ale prostě to takto teď má a já s tím nehnu. Byla pak značně mrzutá. Jinak se mi vyplatilo před usínáním jí zpívat stejnou ukolébavku, to ji vždycky uklidní, taky jí lehce zavinu do deky. Obecně ale musím říct, že každé dítě to má jiak, můj syn byl nespavec a než jsem ho uspala, tak to bylo kolikrát o nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 12:28
@Anonymní píše:
Jinak mi pripada permanenetne unaveny, nevyspaly, jen teda nechapu proc nespi. :,( Pak se vzbudi a uz je protivny a vzteka se.

Popis denní režim, co se spánku a aktivit tyce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 12:30

@renatkau Ja uz sem uplne vyrizena.Pres den, kdyz spi toho moc neudelam.To se zase vzteka, kdyz se mu nevenuju. S partnerem uz to taky skripe. Vecne spi v obyvaku, aby se aspon trochu vyspal.Uz fakt nevim, co delat.Do toho vymysli ted s jidlem, skoro vse mi plive. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8959
11.7.15 12:31

Jj, syn má 2 roky a taky začal před odpoledním spánkem občas blbnout.. Hravě to vyřešilo dopolední blbnutí venku.. Vyřádí se, dá oběd a padne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 12:31

Melo tam byt, kdyz nespi tak toho moc neudelam.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
11.7.15 12:34

A nebo si to nečti, pokud nechceš, aby tvé dítě mělo (ale nemuselo) mít poruchy spánku v budoucnu. já ti to řeknu asi takto: svou dceru-14 měs. kojím i 5-6 krát za den, kojím i tak 2-3 krát v noci. malá usíná skoro stejně jako tvoje dítě. já na no prdím..prostě když dělá blbiny, tak ji nechám a jdu si dělat svoje, evidentně prostě ještě jede na rezervu. Když začne dotírat, tak si ji vezmu znova k prsu a za chvíli je tuhá. Metodu kontrolovaného pláče popisovanou v knize Každé dítě muže dobře spát ti nedoporučuji. Zkus se kouknout na www.prosimspinkej.cz ,třeba tam najdeš něco, co ti pomuže. já ti radím-nakoj ho a nech ho být, at si blbne a jdi si dělat svou práci. však on přijde, až bude zralý. pokud tedy to nespočívá v tom, že si blbne do 2 ráno. ještě doporučuji nejméně hodinu před ukládáním nezapínat televizi a ani počítač. hodně větrat, dělat nebo spíš nedělat nic rušivého. a co manžel-pokud je doma, nemohl by nejakou tvou práci zastat, zatímco uspáváš? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
11.7.15 12:40

Poruchu spánku může mít i to dítě, který nikdo nenaučil režimu usínání…a nechá ho se placat dle svého. Moje dítě nikdy neusnulo vysílením, pláčem, zoufalstvim. A to jsem knihu četla :) vzala jsem si z ni par dobrých rad, tupě jsem neplnila pokyny. Zdravý rozum!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 12:41
@Izzz píše:
Popis denní režim, co se spánku a aktivit tyce

No takze vstavame v 7 vetsinou, nakojim a prcek si jde hrat do obyvaku.Ja pripravim kasi. Nakrmim a jdem nakoupit. Hodim domu nakup a jdeme na prochazku. Chvili ho vezu, chvilema chodi. Vetsinou jdeme na hriste.Tam blbne o zivot. :D Zpet uz chodit nechce, sam leze do kocaru. Takze ho vezu domu. Vetsinou jsme venku 2 az 2,5 hodiny.Doma si pak jeste hraje, naobedva se a jde spat ve 12hodin, to si uz sam leze do postele.Mezi tim venku ji satecek nebo neco.Aby to nevypadalo, ze ma snidani a pak az obed.Kdyz nejsme na hristi, tak jsme venku na prochazce nebo u moji kamaradky si hraje se skoro 3letou holcickou.Ted blbe spi, takze chodim s nim v pul 12 do postele aby do tech pul jedne usnul.Spi hodinu a pul az 2 a pul.Naji se a zase jdem ven nebo k nasim na zahradu, ke kamaradce, ci na koupaliste.Jsme ted hodne venku. V 6 koupu a pak si hrajeme.Mezi tim ji a v 8 jde spat. Usina v 9 vetsinou. Jinak hodne pije a prebaluju co 2 hodiny.Asi sem to popsala chaoticky. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 12:45

Jinak je schopny usnout v 9 vecer a v 10 uz rve. Sleze z postele a vzteka se vylozene.Ted jeste zacal kousat, stipat a skrabat. Vzteka se a je hoooodne umazleny a furt se chce chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
11.7.15 12:47
@Anonymní píše:
No takze vstavame v 7 vetsinou, nakojim a prcek si jde hrat do obyvaku.Ja pripravim kasi. Nakrmim a jdem nakoupit. Hodim domu nakup a jdeme na prochazku. Chvili ho vezu, chvilema chodi. Vetsinou jdeme na hriste.Tam blbne o zivot. :D Zpet uz chodit nechce, sam leze do kocaru. Takze ho vezu domu. Vetsinou jsme venku 2 az 2,5 hodiny.Doma si pak jeste hraje, naobedva se a jde spat ve 12hodin, to si uz sam leze do postele.Mezi tim venku ji satecek nebo neco.Aby to nevypadalo, ze ma snidani a pak az obed.Kdyz nejsme na hristi, tak jsme venku na prochazce nebo u moji kamaradky si hraje se skoro 3letou holcickou.Ted blbe spi, takze chodim s nim v pul 12 do postele aby do tech pul jedne usnul.Spi hodinu a pul az 2 a pul.Naji se a zase jdem ven nebo k nasim na zahradu, ke kamaradce, ci na koupaliste.Jsme ted hodne venku. V 6 koupu a pak si hrajeme.Mezi tim ji a v 8 jde spat. Usina v 9 vetsinou. Jinak hodne pije a prebaluju co 2 hodiny.Asi sem to popsala chaoticky. :oops:

tobě dítě usíná v 9? tak to si gratuluj!!! posunula bych mu koupání na sedmou..
mě malá usne bežne v 11 hod, ale mi to nevadí, nikdy bych ji nenechala plakat někde odloženou a chodila ji utěšovat po 3 minutách, aby měla chuděrka planou naději, že už tam s ní zustanu. nenech se nalomit, že je něco špatně, tvoje dítě je naprosto v pohodě. akorát-ty přebaluješ i behem noci? to si mylsím není upkně nutné. já dávám taky malé pít-jak z prsu, tak vodu, ale nepřebaluji, aby se zbytečně nerušila. a to látkuji. plenu má ráno skoro vždy jen malinko počuranou, hodně čurá až těsně po probuzení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 12:47

Jinak nereaguje na zavolani, neslechne. Pediatricce se jevi jako hyperaktivni dite a prijde ji, ze ma ADHD.Ale pry je brzy na takove zavery.Co mam delat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 12:49

Na co nemuze sahnout, do toho aspon kopne, dela naschvaly.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama