Bazárek - chyba v zobrazení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.11.10 21:36
Bazárek

Chci se jen zeptat, jestli náhodou není nějaká chyba v textech zveřejněných inzerátů. První část inzerátů se po rozkliknutí inzerátu vůbec nezobrazuje, zobrazuje se až popis a cena dopravy, ale ne text inzerátu. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 03.11.10 22:38

Mohl bych poprosit o zaslání screenshotu chyby (návod zde)? Vidím to v pořádku jak v IE, Chrome, Opeře tak FF.

Admin

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 03.11.10 22:40

zrovna jsem to taky chtěla napsat, také mám zobrazení v pořádku

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 04.11.10 08:04

Mě to teda taky blbne,ale už delší dobu…text toho inzerátu je jen v té tabulce a ne celý a po rozkliknutí tam už je jen doprava,cena a kontakt a celý text nikde :-(

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 04.11.10 20:28

Takže to posílám v příloze. Jde o to, že třeba na tenhle inzerát, když si najedeš normálně v seznamu všech inzerátů, tak vidíš i ten počáteční text inzerátu, ALE když ten konkrétní inzerát otevřeš, jako jsem to udělala já a posílám to, tak už tam není ten první popis, ale pouze cena a popis dopravy.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 05.11.10 12:45
admin píše:
Mohl bych poprosit o zaslání screenshotu chyby (návod zde)? Vidím to v pořádku jak v IE, Chrome, Opeře tak FF.Admin

Admine, tak doufám, že je to pochopitelně napsané, a že se ještě ozveš :-). Díky.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 05.11.10 19:21
tykadlo píše:Admine, tak doufám, že je to pochopitelně napsané, a že se ještě ozveš :-). Díky.

Jasně ozvu, již to řešíme, bohužel jsme na to zatím nepřišli - nejhorší problém je to, že nám to nemizí :).

Určitě ale vyřešíme :).

Admin

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 07.11.10 16:02

Tak jsem zkusil nainstalovat naprosto stejný prohlížeč a chyba se v něm neobjevuje - opravdu divné.

Ještě se zeptám - zobrazuje se to pouze u tohoto inzerátu nebo i u jiných?

Admin

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 08.11.10 09:01

Úplně u všech inzerátů. U cizích stejně jako u těch, které jsem tam zadala já. Všimla jsem si toho zhruba před 14 dny, do té doby to bylo v pořádku, inzeruju poměrně často, takže tam chodím. Kdyby nenapsala i zuzkka, že ten problém má taky, tak bych si myslela, že je chyba u mne. Ačkoliv, to se asi nevylučuje, že :nevim: .

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 09.11.10 21:00

Ode dneška už je to v pořádku. Díky, pokud je v tom vaše iniciativa :potlesk: .

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 09.11.10 21:59
tykadlo píše:
Ode dneška už je to v pořádku. Díky, pokud je v tom vaše iniciativa :potlesk: .

Opravdu divné, nic jsme neopravovali :) a ve stejném prohlížeči mi to vždy fungovalo. Zatím nebudu řešit když už funguje :), kdyby se opakovalo tak pište.

Admin

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 13.11.10 20:46

Mám dotaz k bazárku… Ráda bych si tam vyhledala určitou věc, ale když její název napíšu do fultextu a dám vyhledat, tak mi to stejně nic nenajde :nevim: Je tedy nutné zadávat i kategorii??? Díky :kytka:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11308 příspěvků 14.11.10 14:19
Lucyus12 píše:
Mám dotaz k bazárku… Ráda bych si tam vyhledala určitou věc, ale když její název napíšu do fultextu a dám vyhledat, tak mi to stejně nic nenajde :nevim: Je tedy nutné zadávat i kategorii??? Díky :kytka:

Nene, nemělo by to být nutné. Jaký dotaz zadáváte?

Admin

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 14.11.10 20:23
admin píše:
Lucyus12 píše:
Mám dotaz k bazárku… Ráda bych si tam vyhledala určitou věc, ale když její název napíšu do fultextu a dám vyhledat, tak mi to stejně nic nenajde :nevim: Je tedy nutné zadávat i kategorii??? Díky :kytka:

Nene, nemělo by to být nutné. Jaký dotaz zadáváte?

Admin

Například, když zadám avent - nenajde mi to nic, zůstanou zobrazeny inzeráty na hlavní stránce bazárku. Zkoušela jsem i jiné věci - hrací deka, autosedačka, body,…
Tak já nevím, třeba je chyba ve mně a zdržuju vás zbytečně :oops: :oops: :oops: :nevim:

araw
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 13.05.11 10:51

Mám problém, když si chci prohlížet inzeráty v bazárku, tak je úvodní strana, kde je popsáno o co se jedná, ale jen začátek a po otevření není nikde celý znění inzerátu. jak to? Co s tím?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >