Reklama

Bazarový X-lander X1

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 24.07.11 18:40
bazarový x lander x1

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli jste si některá z vás zvolila bazarový x lander x1?Lákají mě ty odpružený kola :palec: ,ale nevím jestli sportovní verze nemá málo polohovatelné opěrky zad a nohou,ještě mě zajímá jestli jsou ve předu otočná kola.Prosím,jestli ho některá máte napište mi svůj názor.Dík

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 24.07.11 19:04

Ahoj kupovala jsem ho asi před 4 měsíci.
Opěrka zad nejde do úplného lehu, ale po menší úpravě zadního pásku jde i toto vyřešit. :palec:
Přední kolečka otočná nejsou.
Jsou verze jak s opěrkou nohou tak bez opěrky, záleží jakou si vybereš.

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 24.07.11 19:13

Děkuji za odpověď.A jsi s ním spokojená?Rozmýšlím se mezi tímto a xa.Máme psa a bojím se,že když do budu mít na vodítku,že se mi bude špatně ovládat,když nemá ty kolečka otáčecí… :nevim:

belami
Kecalka 409 příspěvků 24.07.11 19:19

Já za X1 :palec: , perfektní kočár do terénu i do města!

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 24.07.11 19:28

Na svém vlastním prckovi ho zatím nemám odzkoušeny to příjde až za chvíli :mrgreen: ale jezdila jsem s nim u známe a byla jsem max spokojená i psa jsem u toho zvládla :palec:
Ale jinak jsem se taky rozvažovala nad stejnými typy…bydlíme pod horama takže nakonec zvítězila X1 hlavně kvůli své robusnosti

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 24.07.11 19:33

Je o hodně širší než než xa?Na to jsem nekoukala.My bydlíme ve městě,ale je to samá kostka a přece jen rádi vyrážíme do terénu,tak bych si nerada miminko vydrncala :-D

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 24.07.11 19:40

Jé promiň ne XA ale uvažovala jsem o X1 nebo X3, manžel nechtěl otočná kolečka :oops:
No rozměry přesně nevím, ale hrozně se mi líbilo, že i ten rám je takový hodně robusní :palec:
Já právě s kočárek dlažební kostky neuvidím moc často, spíš různé štěrkové polní a lesní cesty :mrgreen:
Jenom jsem někde slyšela, že se prý špatně vleze do výtahu co jsou v panelácích, je široký, ale že prý stačí sundat boční kolečka a je to ok, ale to nevím jistě, to jsou jenom informace posbírané s diskuzí.

kaczka89
Kelišová 5092 příspěvků 24.07.11 19:44

Já mám doma X1 koupila jsem již použitý a odvozila v něm dvě děti.Max spokojenost. Jen je teda větší a těžší,ale azse projede úplně vše i neuhrnutý sníh :palec: Když ružiny odejdou dají se na internetu koupit nové,takže mohu jen a jen doporučit

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 24.07.11 20:13

chjo,chtěla bych ho vidět na živo,jenže v obchodě nemám šanci a na ulici jsem taky nikoho neviděla,snad se mi podaří někoho potkat…Naštěstí máme ještě čas,ale to dilema je děsný… :zed:

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 24.07.11 20:29

Kdybys byla někde poblíž klidně bych ti udělala předváděčku :palec:

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 24.07.11 20:38

Jsi hodná,ale zatím to na cestu vašim směrem nevidím…:D Máš ho na 1. miminko?Mám výčitky,že chci na 1. mimi koupit bazarový,ale když už ho nevyrábějí.Je to tak se vším,když už něco stojí za to,tak to přestanou vyrábět… :cert: :-)

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 24.07.11 20:45

jj…bude to na první…ty moc jsem to neřešila, že je použitý…prostě jsme se do něho z manželem zamilovali na první pohled a žáden jiný se nám prostě nelíbil. :srdce:
Taky mi připadá, že kdž se mi něco začné jooo hodně líbit tak už to nedělají :zed: :zed:

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 25.07.11 13:23

Je to mazec,dneska jsem skoro celý den na netu a x1 se skoro nedá sehnat…bůůů Asi budu muset koupit xa

Alishia
Kecalka 231 příspěvků 25.07.11 13:25
kaczka89 píše:
Já mám doma X1 koupila jsem již použitý a odvozila v něm dvě děti.Max spokojenost. Jen je teda větší a těžší,ale azse projede úplně vše i neuhrnutý sníh :palec: Když ružiny odejdou dají se na internetu koupit nové,takže mohu jen a jen doporučit

A máš ho ještě,nebo už jsi ho prodala???

Majka12
Kelišová 5207 příspěvků 25.07.11 14:58
jj…já jsem hledala hodně dlouho, ale nakonec našla, ale chce to fakt hooodně hledat :palec:
Alishia píše:
Je to mazec,dneska jsem skoro celý den na netu a x1 se skoro nedá sehnat…bůůů Asi budu muset koupit xa
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >