Bébécar stylo

9541
5.1.07 19:10

Bébécar stylo

Ahoj maminky, zajímalo by mne, jak jste s tímto kočárkem spokojené? Moc se mi líbí..Nešisuje vám barva, nevrzají kolečka, není vratký? Moc se mi líbí, že je houpací..Prosím o jakoukoliv chybičku, nebo plus, aby jste napsaly. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bébécar Style At?

Přidejte zkušenost s Bébécar Style At
Napsat příspěvek

Reakce:

511
5.1.07 19:20

Ahoj
S Bebecarem stylo AT jsme zatim spokojeni. Barvy jsou v pohode -mame G 657. Vrzani-no obcas se musi prokapnout olejem, ale to snad kazdej kocar ne??? Obvzlast v zime trpi tou soli a mokrem na chodnikach.. Mame zatim danou sportovni korbu pro starsiho-ta je vypolstrovana a myslim ze hodne pohodlna-pekne se mu tam i spinka. Hluboka korba ceka na kveten a druhe mimi :D Vratky urcite neni, je pravda ze dite sedi vyse nez napr u golface, ale zase je vam jakoby bliz a vyhodou je ta prehazovaci korba. No nevim co vic napsat klidne se ptej na konkretni veci…
Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
6.1.07 11:56

Ahoj, mám Stylo AT-jezdím s ním půl roku, zatím tedy v hluboké korbičce.
Jsem s ním spokojená, jezdí se s ním moc dobře, ty natáčecí přední kola jsou super, už bych si nedovedla představit jezdit bez nich.
Pravda, když jedeš po kostkách je lépe je zaaretovat, ale jinak je to moc fajn.
Z mého pohledu nedostatky:váha-je těžký, ale to je každý bytelný kočár, občas provrzává-mažeme olejem,(a to dělá každý pérovací kočár) při skládání podvozku je zvlášť korba a zvlášt podvozek, což v autě zabírá více místa.
Ale to jsou takové drobnosti, jsem s ním spokojená.
Spíše ještě zvaž tu sportovní sedačku. Slyšela jsem názory, že je moc vysoká. Já jí mám koupenou, tak uvidím zhruba za 2 měsíce.
Měj se a dej vědět, jak jsi se rozhodla ahoj Lenquita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.07 19:30

Ahoj, holky chtěla jsem se zeptat na tento kočárek, respektive na jeji sportovní sedačku? Není moc „úzká“? A co ta výška?
Případně jaké další výhody nevýhody tento kočárek má? Moc díky předem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2898
6.5.14 07:40

Ahojky, mě by zajímalo jak velká je hluká korbička, a jak dlouho do jakého věku vydrží? dík Moc Avlin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama