Moon 4 S nebo T

51
2.1.07 14:22

Moon 4 S nebo T

Ahoj!
Prosím o vaše zkušenosti s kočárkem Moon 4. Líbí se mi na něm přední otočná kola, prý má docela vysoko rukojeť a je dobře skladný. Také hluboké lůžko nebo vložená taška by měly být docela prostorné. Nevím, jaká jsou kolečka, zda nafukovací nebo plastová (na netu jsem našla obě informace). Viděla jsem ho jen na obrázkách na netu, proto uvítám jakoukoliv zkušenost nebo názor.
Původně jsem byla rozhodnutá pro X-landera XA, teď ještě hledám i něco jiného. Pokud někdo můžete srovnat X-lander a Moon, budu moc ráda.
Díky moc!
ekita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.1.07 15:38

ahoj
dneska jsem byla omrknout kočárky a zamilovala jsem se do MOONU je fakt nádhernej pro oko.. zamluvila jsem si ho na příští čtvrtek…kola jsou suprový a hlavně masivní hliniková konstrukce…hluboká korba má cca 77cm vnitřní rozměr.
Sportovní verze vypadá taky luxusně hlavně jsou polohovat nohy a záda úplně do lehu
Je úplně srovnatelnej s těma drahýma kočárkama a hlavně není polský je německý…prostě mě oslnil
Hodně štěstí při výběru

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.1.07 15:41

ješte abych nezapomněla kola jsou nafukovací a korba je určitě větší než u polskýho X landra, taky jsem ho původně chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
124
7.1.07 10:28

Ahojky,
kamarádka si na své druhé dítě koupila X-Lander a jsou s ním hroooozně nespokojení. Je těžký a má šíleně malý nákupní košík se špatným přístupem, špatně se tam dává ruka, natož nějaká taška.
Oni teda fakt litují, že nekoupili jiný. Ale chce to samozřejmě vyzkoušet, třeba zrovna vám bude vyhovovat.

Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.1.07 10:40

ahojky,
ohl.toho x landra..byla jsem v babycentru a prodavačka mi řekla, že s ním mají jen problémy hlavně se sportovní verzí a hluboká korba je navíc malá..to nemluvím o ceně
mně přijdě, že ty korbičky jsou všechny malé..
nevíte něco dalšího o tom MOONU S4?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.1.07 16:43

Ahoj,

Moon vypadá na obrázkách moc pěkně, i cena je celkem slušná, ale to ležení u sportovní verze asi není úplně do rovna ne? Dyk tam i píšou, že se sedačka sklopí jako houpačka s osou uprostřed. Nevíte prosím jak to je ve skutečnosti? Byla by to docela velká závada bych řekla. A našly jste někde vypsané rozměry všeho?

díky Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.1.07 17:21

JEště jednou, ono to vypadá, že snad i do rovna ta sedačka položit jde. Podívejte se na www.babydirect.cz.

Ale nevíte kde je možný tenhle kočárek vidět fyzicky? Nejschůdnější pro mne je Praha.

díky moc
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
51
15.1.07 14:42

Ahojky,
tak už jsem se rozhodla a koupili jsme nakonec MOON T4. Rozdíl mezi verzí T a S je ten, že T jde ve sportovní verzi poožit úplně do rovna, ale S ne - opravdu se sklápí jako houpačka (ale nemyslím si, že by se miminku špatně leželo, ale je to vhodné, až když samo sedí). K T je v ceně už taška, která se položí právě na tu sklopenou sedačku (pak se ještě může přichytit ke kočárku páskem, aby nespadla).
Ve srovnání s x-landrem jsou na tom myslím váhově stejně (alespoň podle ruky) a stejné to je i s velikostí tašky/korbičky. Malé mimi se tam určitě vejde a větší budu vozit ve sporťáku úplně v leže.
Moon má pár věcí líp vyřešených než x-lander - sedačku dáte do sedu jednu rukou (to x-lander XA neměl - jednou rukou držíte „korálek“ druhou táhnete za provázek), madlo před dítětem je odendávací aniž byste museli odendat boudičku, sedačka je otočná o 180°, v boudě je možné otevřít větrací okénko (nebo spíš okno), kterým dítě uvidí i pěkně ven, rukojeť se nechá dát hodně vysoko, košík vypadá dobře přístupný.
Přední kolečka na Moonu jsou menší než u x-landera a nejsou nafukovací (u trojkolky myslím ano).
To je asi všechno, miminko do něj naložím až v březnu, takže pak můžu napsat, jak se s ním jezdí.
Koupili jsme ho v Kolíně, mají je tam i k vidění - verzi T i S, trojkolky i čtyřkolky.
Mějte se krásně!
ekita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
20.1.07 03:40

Kočárky MOON by měli mít na živo i v prodejně Detskyraj v Praze na Žižkově :D
Plánuju tam cestu :wink:

http://www.detskyraj.cz/…s/hledej.php?…

Také se usilovně rozhoduji mezi X-Lander XA a Moon T4.
Kamarádka Moon T4 nechce, protože má rukojeť jen teleskopickou a ne s kloubem - myslíte, že by to mohla být to velká „závada“? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.1.07 10:20

ahojky,
ta teleskopická rukojed je právě super a je i pro vysoké maminy..MOON mám doma,ale záleží na každým
mně osobně přijde MOON perfektní je to něco jiného než ty polské např. DRIVER nebo xLANDER(má i větší hlubokou korbičku)

• Nahlásit
  • Citovat
11
22.1.07 21:44

Ahojky, mňa by ešte zaujímalo, kto už má kočík Moon, ako tá teleskopická rúčka vyzerá, keď ju dám úplne dole??? Lebo ja som pre zmenu nízka…nevyzerá to smiešne??? Už som písala tu na fóre, že u nás na Slovensku vôbec nie sú naživo a ja o nich nič neviem, ale moc sa mi páčia :roll: a ešte, ak máte niektorá 3-kolku z Moon, je naozaj stabilná??? A čo jazda po teréne a snehu??? Ma strašia, vraj nie je bezpečná, no ale tie nafukovacie kolesá sa mi zdajú celkom v pohode??? Neviem, poraďte ešte babuľky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
9.2.07 14:54

MOON T

Nazdarek,
dnes jsem navstivila prodejnu a bazar s kocarky http://www.detskyruzek.cz, je to na Radlicke, kde me taky nadchl kocarek Moon T4. Obsluha v tom obchode je fakt super, venuji se a popisi vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
9.2.07 18:03

Ahojky já jsem si nedávno objednala přes internetový obchod detskyraj.cz kočárek MOON S4 kolekce 2007,už ho mám doma a vypadá super,ještě hezčí než na fotce.Zatím ještě nejezdíme,až na jaře,ale je stabilní,sedačka je lehká,skládání super,no nemůžu si ho vynachválit. A na těchto stránkách byl nejlevnější,dokonce i levnější než někde kolekce 2006 a to byl i s nánožníkem zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
14.2.07 08:27

moon T3

Ahoja,
mám dotaz na někoho,kdo má kočárek Moon T3 doma. Jak je velký ten sporťák-jakože jak je dlouhý a široký? Vejde se tam v zimě fusak a nepotáhne do něj (aby bylo mimi dobře schované)?
Díky moc.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.2.07 09:42

moon T4

Nazdarek,
tak jsem ve stredu navstivila Detsky raj, a meli tam jen Moon T3, puvodne jsem premyslela o T4, ale kdyz jsem porovnala tu tasku na mimiska s hlubokou korbickou od X-landeru, tak mi to pripada opravdu mini.

A prozatim X-lander X3 je u me favorit.

Co myslite, mate nejakou zkusenost s taskou a hlub.kourbickou?

Mimiska cekame v polovine kvetna, takze mi pripada taska v lete moc tepla a korbicka idealni, hlavne kdyz v ni bude asi aj na zacatku zimy, teda pokud to nebude obr.

Ale popravde jsem porad nevim.

Muzete nekdo pisnout, jak dlouho se da pouzivat hlub.korb. X-lander,vim ze je to vsechno indi., jen ze zkusenosti.

Diky Zdenya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama