Nechat kočárek pro další mimi nebo prodat?

62
3.1.07 17:28

Nechat kočárek pro další mimi nebo prodat?

Ahoj, prodáváte kočárek a jiné větší mimi věci nebo je necháváte pro další mimčo? My plánujem dalšího potomka tak za 4 roky, tak nevím, zda to skladovat, za prvé na to nejsou prostory, za druhé třeba bude jiná móda, třeba se mi už nebudou líbit. A jak ty věci uchovat tu dobu, aby byly nezaprášené, nezatuchlé a tak:-)Na druhou stranu si říkám, že je škoda se toho zbavovat, když jsem s tím spokojena. Jak to řešíte vy? Díky za odpovědi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
3.1.07 17:34

Ahoj,

vetsinu veci jsme vyuzili dvakrat, protoze holky jsou brzo po sobe. Ale i kdyz za ty tri roky planujeme dalsi, tak neco prodavam. Nechavam si jen oblecky, ke kterym mam citovy vztah. Kocar ale prodame, protoze mam vyhlidnuty jiny a nevim, jestli by za ctyri roky o nas kocar jeste nekdo jevil zajem. I kdyz je to kvalitni trojkolka…
Navic mame doma spoustu veci, ktere jsem NUTNE musela mit u prvniho ditete a u druheho jsem je ani nevytahla. Ty ted budu jeste prodavat tehotnym kamaradkam…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.1.07 17:41

Dceři jsou 4 za rok plánuju další mimi. Vím, že některé věci vůbec nepoužiju znovu, nekteré však jo. S tím skladováním by neměl být problém. Baruška nosila na doma některé zachovalé věci ještě po mě. Byly uskladněné v papírovém pytli ve sklepě. Koupila jsem Persil, Silan a jsou jak nové. :)

• Nahlásit
  • Citovat
532
3.1.07 18:03

Ahoj Illko, záleží pouze na tobě. Já jsem si věci po prvním mimču nechala. Dokonce jsem si nechala i hluboký kočár a dobře jsem udělala. Využila jsem ho na 100%, byl velice krásný a hlavně velmi prostorný. Teď jsem ho prodávala a paní z něho byla nadšená, říkala, že má kombinaci, ale její syn je poněkud větší a už se tam s fusakem nevleze, takže ho okamžitě brala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
3.1.07 18:16

ahojky, my si nechali jen autosedačku a oblečky, jinak máme všechno nové, každopádně první se nám narodila holčička tak těch věciček moc nepoužijem, protože teď čekáme chlapečka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
3.1.07 18:37

Oblečení by se nějak zabalilo, nebo dalo do plastové krabice a na půdu,a le jak zabalit kočárek, aby řežil neporušen tu dobu?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
3.1.07 19:10

ahoj, myslím, že když z kočárku svlíkneš všechny ty potahy, zbyde ti vlastně jen konstrukce, tu složíš jako když to dáváš do auta a pro to třeba nějaký prostor najdeš. Potahy dáš do pytle stejně jako oblečení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
3.1.07 19:13

Díky za radu, nevěděla jsem, že jde kočárek celý svlíknout:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
3.1.07 19:19

no, doufám, že si nevymýšlím-ale náš jde, už jsem ho takhle několikrát prala…

přiznám, že já tedy na druhé schovala vše-budou 3roky od sebe..ne, že bysme sockovali, ale zase se mi zdá zbytečné kupovat nový kočárek když ten původní je funkční..
První rok stejně nosí takové to neutrální oblečení-bílá, žlutá, zelená - takže i kdyby druhé byl kluk, odnosí to po Michalce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
3.1.07 20:31

My plánujem otěhotnět tento rok, když se zadaří, dítka budou od sebe cca 2 a půl roku nebo 3. Některé věci jsme měli půjčené, ty co jsme pořizovali si nechám. S kočárkem jsem spokojená, malá se do něj vejde i teď s fusakem. Kočár necham stát v kočárkovně a než použiju na druhý, dám do pračky, už tam byl. Věci skladuju zatím ve skříni či v úložném prostoru pod postelí. Prodám jen to co jsem nepoužila a vím že nepoužiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
3.1.07 21:51

Pokud nejde kočár svléknout, dá se jen složit a celý omotat potravinovou folií, totéž matrace z dětské postýlky apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
3.1.07 22:04

AHoj,
já mám kluky 4,5 roku od sebe.
Kočár - ten jsem prodala.A u druhého jsem si koupila ojetý))),ale byl to rozhodně novější model.A sporťák mám nový, ten první jsme měli dost zničený.A taky je to rozdíl, fakt jsou teď lepší vychytávky :P :wink: Kočár bych prodala zase.
Oblečení - měla jsem schované snad všechno - v krabicích.Teď používám jen to,co tenkrát bylo nové - a schovávám po starším jen hezké věci.Ty 4 roky je docela rozdíl.Ale na doma to stačí bohatě.Třeba punčocháčky kupuji kvalitní a ty jsou pořád dobré.Oblečení - schovávat. :wink:
Postýlka, ohrádka,autosedačka - měli jsme schované a jsme rádi - nic moc se nezměnilo a užitné vlastnosti jsou stejné.Prodávám to až teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
4.1.07 09:18

ja jsem veci schovala. I kdyz jsme prvni meli holku a ted mame kluka, obleceni vyuzijeme. Ja jsem stejne kupovala modre, zlute, oranzove,i cervene muze kluk nosit. Ruzove jsme mely spis od ba. Ale i ruzovky jsem schovala. My si obleceni na mimi pujcujeme se svagrovyma. Obleceni jsem mela v pytlech a ty ve velke bedne. To co uz bylo honde obnosene, nebo co bylo neprakticke (casto koupeno od praba), jsem dala pryc. Zbytek jsem uchovala. Stejne tak zavinovacky, povleceni, postylku, matraci, kyblik, autosedacku i kocar. Kocar byl stale funkcni a byli jsme s nim spokojeni. Vidam krasne kocarky, ale nac kupovat novy, kdyz stary je ok. Meli jsme z nej sundany potah a konstrukci jsme meli v garazi u rodicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
4.1.07 13:15

Holky, a schováváte si věci, když si nejste jisté, jestli ještě další dítě budete mít? Já mám občas plány na třetí (holčičku :) ), tak za 4 roky, ale někdy zas mám období, že už další nechci. Zatím všechno prodáváme. Ale mám třeba nějaké zbytky malinkého oblečení, které už asi neprodám, tak váhám, jestli ho dát kamarádce, nebo si ho nechat. To samé podprsenky na kojení - vyhodit nebo nechat… Jinak mě nevadí pořídit si pak věci po někom (kromě těch podprsenek :) ), dokonce by mě to pořizování moc těšilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
4.1.07 15:38

:D :D ahojky :D :D

po 1prvním dítěti jsme si nechali jen oblečky a polohovací lehátko, kočáry oba dva jsme prodali a nelituji, nyní už bych s nimi nevyjela :oops: Oblečky zůstavají celkem stejné, ale móda kočárků se mění hrozně rychle.

Ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama