Reklama

Bebetto Vulcano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

networkska
Kecalka 129 příspěvků 27.05.09 10:15
Bebetto Vulcano

ahojte holky,

chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tímto typem kočárku?
 http://www.mimi-kocarky.cz/…-100843.html

my se s manželem handrkujem, mně se hodně líbí a i bych řekla, že je rozměrově veliký, četla jsem, že je i pěkně odpružený, akorát teda jsem ho neviděla na vlastní oči a na netu co jsme našli tak v obchodech v našem blízkém okolí nejsou, takže by jsme ho museli objednat z netu, ale i tak se mi líbí :oops: :P

děkuji :P

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 27.05.09 12:01

Ahoj Luci,má ho jedna kámoška,teda doufám že je to on,podle obrázku vypadá stejně tak snad jsem se nesekla,jak jí potkám,tak jí hned vyzpovídám.Měla bych jí vidět až půjdu pro Barču do školy,večer ti dám vědet.

networkska
Kecalka 129 příspěvků 27.05.09 12:56

ahoj Mišul…tak ty jsi mě tu objevila jo? :lol: tak jo, tak mi pak písni jak je spokojená, ale zatím teda jsme se už s manžou dohodli pro něj, takže ho stejně koupíme, moc se nám líbí, tak hlavně, žádné špatné zprávy :roll: :lol:

Mišáček
Echt Kelišová 7858 příspěvků 27.05.09 13:11

Luci já jí nepotkala,vyzvedává dceru z družiny dýl tak snad později na ni natrefíme,jednou jsme se bavily jen tak obecně o kočárech co máme a říkala že je s ním spokojená,ale detajly nevim.Určitě jí ale do konce týdne potkám,holky spolu chodí do třídy tak chodíme vetšinou ve stejný čas.Jo a má ten s růžovou barvičkou a vypadá moc hezky.

networkska
Kecalka 129 příspěvků 27.05.09 15:19

Mišul…však jak budeš něco vědět tak klidně písni :wink: ale my už jsme stejně nakonec pro něj rozhodnutí, ještě dorozhodnem barvu a kočárek se objedná :lol:

Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11.06.09 13:23

ahoj, ja jsem se na nej byla dneska mrknout. Vypada fakt moc hezky, docela hezke barevne kombinace nabizeji. Celkem snadno se obsluhuje, a je krasne odperovany a docela lehky. Premyslime na nim, me se jeste libi Jane Nomad, ale ten je o dost drazsi, tak nevim, nevim :D .

networkska
Kecalka 129 příspěvků 08.07.09 18:54

ahoj smillo ..my máme kočárek už měsíc doma, teda u našich a pořád co tam jsme tak ho vozím, co ho viděli z rodiny, tak jsou všichni nadšení jak je odpruženej a jak se s ním super manipuluje, no už se těším až s ním poprvé vyjedu :P :P :P :P

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.09 08:03

Ahoj, chtěla bych oživit tohle téma, v obchodě mi ho nabídli, ajko kočárek vhodný mimo jiné do terénu, což je moje zá:,–(ní přání, takže prosím o názory na něj. Dík Dana

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance. Co řekli porotci?

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >