Befado - jakou koupit velikost?

43
2.6.13 22:25

befado - jakou koupit velikost?

Prosím o radu - chtěla bych dcerce koupit bačkůrky a sandálky (budu taky asi používat spíš jako bačkůrky) Befado, ale ještě jsme je neměly a já trošku tápu nad tím, jakou koupit velikost. Dcerka má nožičku dlouhou 18,8 cm. Tak nevím, jestli brát u bačkůrek vel. 30 nebo 31 a u sandálek (prý jsou větší?) velikost 29 nebo 30.
Různí prodejci uvádí různě dlouhé stélky - u bačkůrek ve velikosti 30 někdo uvádí 19 cm, někdo 19,5. U sandálek ve vel. 29 uvádí někdo 19, někdo 19,5. Kdo je máte doma, můžete mi poradit? Myslím, že by Terce nadměrek těch 0,8 cm stačil, když ho má větší, zakopává si o špičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
CokeLady
2.6.13 22:27

100% boty vyzkoušet. Jiná ani lepší rada není. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
7932
2.6.13 22:57

Rozhodně vyzkoušet ;)
dcera má bačkorky Befado - vel. 24, kupovala jsem jí pak ještě dvoje boty Befado na ven - jedny má 23 a jedny 25 :nevim:

konkrétně má ten typ na druhé fotce - ty má právě 25 :) ale bačkory 25 jsou jí velké a pak má ještě takové tenisky s gumovou špičkou a ty má 23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
2.6.13 23:09

Jo, kdyby to šlo, tak bych vyzkoušela. Bohužel v okolí neznám jediný obchod, kde by Befada měli (Ústí nad Labem, Teplice). A mě by se tak tyhle botky líbily.:-( Riskla bych proto právě i nákup přes internet. Zvlášť ty sunny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aneta Opl
2.6.13 23:18

Objednej, vyzkoušejte a bud si je necháte nebo pošlete na výměnu. V dnešní době budeš mít botičky i s případnou výměnou doma do týdne a počasí zatím nevypadá na chození v sandálkách. :)

• Citovat
  • Nahlásit
2321
2.6.13 23:23

Vyber obchod, kde nedělají problém s výměnou - zkus objednat jednu z velikostí a pokud nebude sedět, vrátíš je a objednáš jinou. V dnešní době bych v tom problém neviděla, jedině, že zaplatíš navíc poštovný za vrácení, ale tu sumu by jsi beztak projela, kdyby jsi musela někam do obchodu.

Jo a pokud je chceš spíš, jako bačkůrky, tak doporučuji ty sandálky, víc větrají a nožička se nebude doma tolik potit a dva suché zipy budou botku na nožce líp držet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
3.6.13 06:45

@MajkaF - napiš dotaz na jejich e-mail, kam v tvém okolí boty dodávají. Já jsem to taky tak udělala a do druhého dne jsem měla seznam prodejen a jedna byla dokonce i v našem městě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27303
3.6.13 09:27

@MajkaF
syn Befado sunny má na doma místo bačkor, jsou fajn, noha větrá. Nakupujeme v botickarna.cz, teda v jejich kamenným na zkouseni, ne přes net. Mívali na strankach uvedene délky stélky, ale uz to tam nemaji, aspon ne u tveho vyberu (u jiných výrobců mají někde uvedeno). Ale zkus tam zavolat a poradit se.
http://botickarna.mimishop.cz/detail.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2810
3.6.13 14:40

V TP je maji na Skolni ulici naproti moji praci, ne vsechny typy, ale muzou neco i objednat a v UL na Strekove maji obchod nejaky novy, jeste jsem tam nebyla, ale pisou ze objednavaji.. nebo prijed k nam byzkouset :) mame nekolik typu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepř. lemanka
3.6.13 19:54

My máme tyto sandálky befado sunny ve vel. 28 a mají 18,5 cm, tak to jen tak pro představu. Vzala bych pro vaši dceru vel. 30. Mám doma do zásoby ještě baleríny befado ve vel. 30 a ty mají cca 19,3 cm stélku.
Jinak malá má tenisky befado 23 a ostatní boty 24, celoročky dokonce 25, takže je to opravdu různé.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat