Červená žilka na bělmu miminka a příkrmy

Anonymní
28.8.20 16:25

Bělmo mimi, příkrmy

Musí se dávat příkrmy každý den? Teprve začínáme. Nebaví mě každý den vařit malou lžičku.. jinak mají vaše miminka na bělmu červenou žilku? Jak se to může stát? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24425
28.8.20 16:36

Jé nemohla by si natočt, jak vaříš jednu lžičku? Uvař si toho víc a zamraž/zavař. Ideální jsou na to tvořítka na led

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
28.8.20 17:17

Ty musíš jíst každý den? Dle odpovědi se zařiď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
28.8.20 17:18

Nemusis. S prvnim jsem jela jak blbec podle „navodu,“ s druhym jak to prislo :D Hlavne s druhym jsme zacali dost brzo, ale spis tak nahodne ochutnaval, temer BLW…nebo kdyz jsem delala neco pro nas, tak jsem treba nejakou zeleninu uvarila zvlast pro nej. Kdyz to nektery den nevyslo, svet se nezhroutil. Ani po 2 letech to nevypada, ze by mu to nejak ublizilo, to spis ten prvni s jidlem vymysli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
28.8.20 17:19
@DeeSocialWorker píše:
Ty musíš jíst každý den? Dle odpovědi se zařiď

Tak bavime se o prikrmu v zacatcich. Pocitam, ze dite normalne dostane MM/UM :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
28.8.20 17:21

Jinak teda urcite uvar vic a zamraz, a zilku ma moje dite taky, musela jsem se podivat, nejak me to nenapadlo zkoumat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
28.8.20 17:25

Holky bože, vždyť to je tady furt dokola :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 17:41

Zamrazit a pak rozmrazit není ale pro malé mimi tak zdravé ne? A jakým způsobem mu to pak ohříváte?

• Citovat
  • Nahlásit
4727
28.8.20 17:45
@Anonymní píše:
Zamrazit a pak rozmrazit není ale pro malé mimi tak zdravé ne? A jakým způsobem mu to pak ohříváte?

V mikrovlnce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
28.8.20 17:53
@Anonymní píše:

Proc ne? Jednorazove urcite v pohode, nikdy jsem nevidela, ze by nekdo zminoval, ze by to bylo nejakym zpusobem nebezpecne. Proto se mrazi v malych porcich, abys vybrala, jen co potrebujes. Delat to 5× dokola, to uz ne, jak rozmrazis, bud snis nebo vyhodit. Akort neudelej blbost jako ja a nemraz brambory, jsou pak hnusne :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 22:04

@beruska9 brambory jsou hnusné a ostatní zelenina je pak pro mimi v pořádku? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
12651
28.8.20 23:33
@Anonymní píše:
@beruska9 brambory jsou hnusné a ostatní zelenina je pak pro mimi v pořádku? 8o

Oni jsou hnusne, pac tim zmrazenim meni konzistenci, ne zeby jim neco bylo z hlediska zdravotni zavadnosti. Tak si var jednu lzicku :nevim: Prikrmy se mrazi uplne bezne, ale kdyz se ti to nezda, nedelej to :nevim: Nevim, ceho se bojis, zdravotne zavadne to nebude a zivin z te uvarene lzicky stejne dostane nula prd. A pak i jeste pulku vyplinvne :D Hlavne to neber tak vazne, do roka je hlavnim vyzivovim zdrojem pro dite MM/UM, jidlo je spis o tom, aby se s tim naucilo zachazet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
29.8.20 14:18
@Anonymní píše:

ve vodní lázni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 12:56

Jak starou brokolici můžu miminku uvařit? Jinak za dva týdny jste již dávali maso a miminko vám snědlo opravdu celou sklinku i ti co začínali dřív? My mu dáváme spíš ochutnat a ne každý den :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 17:03

Zatím mi nikdo neodpověděl :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama