Roční dítě do velké postele

163
28.8.20 13:39

Roční dítě do velké postele

Ahoj, kdy jste přesunuli svoje děti do velké postele? Dceri je teď 8 měsíců, a za cca 3-3,5 měsíce se nám narodí další mimčo. Mame dvoupatrový barák, nahoře v ložnici už máme 2 postýlky pro obě dcery. Dole v pokojíku na hraní má dcera zatím postýlku co byla v kuchyni když byla malinká. Teď jsme dokoupili velkou postel klasika 90×200cm s postranicemi. Postel je hrozně nizoucka, dětský typ. Dcera leze, stojí, sedí. Ale mám obavu kdy ji tam přesunout na odpolední spinkani? V postýlce se zvedá do stoje, a dělá blbiny než usne. Bojím se aby nespadla, i když to vesměs žádná vejska není, postel je fakt nízká. Dětskou postýlku jsem chtěla za ty 3 měsíce přesunout do kuchyně pro mimino.. :think: Zase nechci kupovat další postýlku nebo koš, to už bysme fakt měli prepostylkovano :) přesouval jste někdo takhle malé dítě do postele (11,5m-12ti měsíční?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19158
28.8.20 13:41

@Koroptev12 vsechny deti jsem presouvala kolem roka do velke postele se zabranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
28.8.20 13:43

@Cuddy neprepadavali přes zabranu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19158
28.8.20 13:46

@Koroptev12 ne, ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
28.8.20 13:50

Moje deti (8r, 6r a 3r) padaji z postele prilezitostne doted, byt maji zabranu. Obcas nekoho najdu schouleneho na podlaze ;). Nespi moc klidne, ale pad je ani neprobudi. Postele dostaly v necelych 2r (narozeni sourozence), 2.5r a to posledni bylo do ted nakyblovane u nas, ve sve je ted druhou noc :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
28.8.20 14:07

Moje deti od roka nemaji ani zadne zabrany, sice spi v postylce, ale nemaj bocnici, aby mohli slezt. Jako maly nepadali, ted obcas spadne 5 lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16928
28.8.20 14:09

Já bych radši měla přepostýlkováno než riskovala, že dítě blbě spadne. Postaví se ti na posteli k té zábraně poletí hlavou dolů z postele. Navíc mi věř, že často oceníš, když batole šoupneš do postýlky odkud ti nebude moct zdrhnout a páchat škody zatímco ty se budeš muset věnovat miminu nebo jít na záchod… ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
28.8.20 14:25
@Janli píše:
Já bych radši měla přepostýlkováno než riskovala, že dítě blbě spadne. Postaví se ti na posteli k té zábraně poletí hlavou dolů z postele. Navíc mi věř, že často oceníš, když batole šoupneš do postýlky odkud ti nebude moct zdrhnout a páchat škody zatímco ty se budeš muset věnovat miminu nebo jít na záchod… ;).

Postýlka je sice fajn, ale v roce a půl nejpozději ji dítě stejně přeleze a potom bude padat z mnohem větší výšky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
28.8.20 14:34
@Adelka951 píše:
Postýlka je sice fajn, ale v roce a půl nejpozději ji dítě stejně přeleze a potom bude padat z mnohem větší výšky.
ja nechapu co mate za postylky :mrgreen: my tedy asi mame nejakou obri, nebo nevim, synovi budou dva a kdyz v ni stoji, ma ty sprusle pod bradu takze by to neprelezl ani za nic :nevim: jak tu nekdo pise - je to pro me obrovska uleva vedet, ze je tam v bezpeci, nepreleze, nespadne…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
28.8.20 14:39

@ocean.mama Souhlasím,dceři je 21 měsíců a ani se nesnaží postýlku přelézt a ani to nepřeleze. Radši jí mít v postýlce než se každou chvilku bát aby mi nespadla z postele na hlavu a zábranu by přelezla hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
28.8.20 14:49

@ocean.mama @Simonkaa01 Mate divny deti :mrgreen: :mrgreen: (neberte to ve zlym), nejmladsi byla z ohradky i postylky po hube v 15 m. Vydrzelo ji to do ted. :zed: :zed: :zed: Vsude po hube, a to ji bude 3.5r.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
28.8.20 14:58
@Hobitka píše:
@ocean.mama @Simonkaa01 Mate divny deti :mrgreen: :mrgreen: (neberte to ve zlym), nejmladsi byla z ohradky i postylky po hube v 15 m. Vydrzelo ji to do ted. :zed: :zed: :zed: Vsude po hube, a to ji bude 3.5r.

Divny deti :mrgreen: Hele tak ja nevim, ale jak z tohodle mi prece nevyleze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
28.8.20 15:04

@ocean.mama Hmm, tak to by ses divila :mrgreen:, moje deti umi provaz, takze vysvihnout spicku a zabrat svaly by bylo to nejmensi. Ale to byla legrace, JA mam divny deti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
28.8.20 15:06

Ted si vlastne vzpominam, jak syn vydesil tchyni, kdyz ve 2r sedel obkrocmo na zidce od terasy, na jejiz hranu z podlahy tak akorat dosahl prsty. Pak tam bylo jeste jedno stejne stare ditko a tam tento manevr nehrozil ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7523
28.8.20 15:11

Moje děti také nejpozději v roce a půl vylezly z postýlky. Hodně se chodilo cvičit, tam se treénovalo i lezení přes vysoké překážky, tak to měli natrénované. Kamarádky mi to nevěřily, dokud to neviděly. A děti nikdy nespadly, normálně vyšplhaly a dopadly a nohy :nevim:. Roční bych nechala ve vysoké postýlce, kvůli blbnutí, bude se převalovat a naklánět, až se přerazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama