Najde se tu někdo, kdo chová bengálské kočky?

Anonymní
1.2.21 10:20

Bengálská koťata

Dobrý den, já jsem se chtěla zeptata zda tu není někdo kdo vlastní bengálské kočky a jestli popřípadě nemá koťata? A nebo zda někdo nezná někoho kdo by je měl.

Jelikož bych tuto kočku chtěla pořídit své sestře k narozeninám a vím že se tato kočka shání těžce, tudíž ji sháním 4 měsíce dopředu😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15543
1.2.21 10:54

No to hledáš na špatných stránkách potřebuješ obvolat chovatelské stanice a hlavně je možné že sháníš pozdě - protože vrhy se plánují delš dobu dopředu.

tady máš adresář a volej.
https://www.modrykocour.cz/…lske-stanice?…

A teda chceš se předem jet podívat do předvybraných stanic - vidět že mají kočky v bytě kde žijjí není jich moc a koťata jsou dobře socializovaná. Bez toho bengálskou kočku fakt neber.

Zároveń pokud sestra nemá jiné kočky, tak bengálské kotě o samotě opravdu nebude spokojené, zejména pokud by nová rodina chodila přes den do práce. Chceš ho vzít ještě s jiným kotětem - vůbec to nemusí být bengalák.

Zároveń pořizovat si bengálské kotě pokud by nemělo přístup ven může být docela náročné zejména na vybavení bytu.

Na to že bys vzala kočku z množírny - tedy od kohokoliv kdo tvrdí že má čistokrevéné kočky ale bez PP zejména u bengaláků zapomeň, přineseš nešťastné blbě sociaizované zvíře s kdoví jakými genetickými vadami.

Příspěvek upraven 01.02.21 v 11:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 10:57

@Ou sestra právě ma už 3 kočky a chtěla by nějakou další. Proto bych právě pro ni chtěla tuto kočku a navíc sestra k nám často jezdí na návštěvu, tudíž by se u nás mohla proběhnout na zahradě.

A děkuji za info

• Citovat
  • Nahlásit
86
1.2.21 11:26

Pořizovat tak specifické zvíře, jako bengálka člověku, který to nečeká, je hloupost. Chce sestra bengálskou kočku? Ví o nich něco?
A zvíře s PP se pořizuje z chovné stanice.

Příspěvek upraven 01.02.21 v 12:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15543
1.2.21 11:53

No teda bengalák v zaběhané smečce může udělat dost divoké věci. Byť pochopitelně lepší než aby bylo to kotě samo a u někoho kdo s kočkama nemá zkušenosti.

Já bych to řešila tak že bych si našla sympatickou chovnou stanici a předběžně si zamluvila kotě s příštího vrhu a sestře dala poukaz na kotě jestli o něj bude stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 12:04

@Ou já samozřejmě píší různým chovaným stanicím, ale i paním, které dávaly různé inzeráty, tak doufám že se po štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
86
1.2.21 12:10
@Anonymní píše:
@Ou já samozřejmě píší různým chovaným stanicím, ale i paním, které dávaly různé inzeráty, tak doufám že se po štěstí.

ne, jedině z registrované a ověřené chovné stanice, od kohosi to bude kdoví co, co možná vypadá přibližně jako bengálka, obvykle s nějakou hloupou pohádkou „přespočetné koťe“, „kočička musela mít jednou koťata“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52291
1.2.21 12:17

Radeji ji daruj penize. Poskladala bych je do tvaru kocky. At si chovnou stanici a kote vybere sama.
Jednak ma vic zkusenosti. A mas vlastne jistotu, ze chce dalsi, kdyz tri ma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 12:30

@Kelsey právě že ona sama říkala že by ráda další kočku a říkala mi dva druhy a to bengálskou a ragdoll, ale ragdollky má dvě. Proto bych pro ni raději chtěla bengálskou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat