Bexsero rozestup

Anonymní
21.6.20 16:46

Bexsero rozestup

Dobrý den prosím chtěla bych se zeptat. Chtěla bych dát syna naočkovat např. v červenci bexsero myslíte, že druhou dávku bych mohla dát až za půl roku? Mezi tím by měl ještě nějaké očkování proto ten rozestup.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1844
21.6.20 16:49
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím chtěla bych se zeptat. Chtěla bych dát syna naočkovat např. v červenci bexsero myslíte, že druhou dávku bych mohla dát až za půl roku? Mezi tím by měl ještě nějaké očkování proto ten rozestup.

V dotazu chybi nejdulezitejsi informace, a to sice vek ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 16:50
@Helca83 píše:
V dotazu chybi nejdulezitejsi informace, a to sice vek ditete.

21 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
1844
21.6.20 16:57

Hmm tak podle tohoto pochybuju: https://www.ockovacicentrum.cz/cz/bexsero.

Ale muzes to zkusit probrat s pediatrem, mne takhle treba rekli, ze prinejhorsim si muzu dovolit nechat propadnout druhou zloutenku o mesic az dva a ze by to melo byt ok, pulrok se mi zda hodne dlouho :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
21.6.20 17:00

Na strane 2 prilozeneho linku se dokonce pise, ze maximum je 3 mesice odstup a pak to propada a musis znovu, je to teda z roku 2015, ale stejne bych to moc nevidela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 17:01
@Helca83 píše:
Na strane 2 prilozeneho linku se dokonce pise, ze maximum je 3 mesice odstup a pak to propada a musis znovu, je to teda z roku 2015, ale stejne bych to moc nevidela :nevim:

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
861
21.6.20 19:28

Na vakciny.net jsou pribalovy letáky a lze se tam dočíst u každé vakciny, jaký je nejmenší a největší rozestup mezi jednotlivými dávkami. Jinak to ti přeci řekne pediatr, až se u něj budeš očkovat ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 22:42

@Hermio vakciny.net už nefunguje :(

• Nahlásit
  • Citovat
861
22.6.20 17:49
@Anonymní píše:
@Hermio vakciny.net už nefunguje :(

No to je ovšem škoda, neboť tam jsem našla informaci, jaký nejmenší a největší časový limit mezi jednotlivými dávkami konkrétní vakciny a další užitečné informace. Díky tomu jsem mela dost informací na to, abych se domluvila a dětskou doktorkou o očkování, a nemusela jsem ji slepě poslouchat. Možná to byl záměr to zrušit ty webovky. Zatím jsem stejnou informaci, která byla na vakcinach net nenašla jinde. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama