Bez menstruace a hmotnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.05.18 20:52
Bez menstruace a hmotnost

Ahojte. Je mi 18 let a vážím 43 kilo na 155 cm. Cítím se fyzicky skvěle než kdy předtím, chci do udržet tuto váhu. Ale k věci. Začala mi blbnout menstruace a tenhle měsíc pouze špiním a mám dojem, že ji vlivem úbytku hmotnosti zcela ztrácím. Nechci to řešit přibráním ani nějakýma vyvolávačkama. Je to velký problém ač nechci v budoucnu rodinu? Díky za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4659 příspěvků 03.05.18 21:02

Pokud jsi menstruaci měla a teď jsi zhubla a menstruace začala vynechávat, pak to problém je.

Kalbe
Kecalka 293 příspěvků 03.05.18 21:12
@Anonymní píše:
Ahojte. Je mi 18 let a vážím 43 kilo na 155 cm. Cítím se fyzicky skvěle než kdy předtím, chci do udržet tuto váhu. Ale k věci. Začala mi blbnout menstruace a tenhle měsíc pouze špiním a mám dojem, že ji vlivem úbytku hmotnosti zcela ztrácím. Nechci to řešit přibráním ani nějakýma vyvolávačkama. Je to velký problém ač nechci v budoucnu rodinu? Díky za odpovědi :kytka:

Je to problém jak píše @bublinek
Vyřešis to jen tím že budeš přijímat dostatek kvalitních potravin pro Tvé tělo, pokud je ti ale byt tolik hubena přednější než zdraví tak jsi uz nemocna. A co když jednou budeš chtít mít rodinu a nepůjde to??? V 18ti přeci nevis. Pokud ztratíš kvůli hubnutí menstruaci, pak ti zacnou padat vlasy, lámat nehty, psychika taky nic Dobrý - ze by anorexie?? :nevim:

Eridana
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 03.05.18 21:16

Já měla stejnou výšku i váhu jako ty po většinu života a v pohodě jsem otěhotněla i porodila s touto počáteční váhou, v těhotenství jsem samozřejmě přibrala, ale po porodu jsem byla zase na 43 kg. S MS jsem neměla problémy, tak je to asi individuální. Ale píšeš o úbytku hmotnosti, tak jestli jsi na tuto váhu zhubla, může to být problém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama