Bez menstruace a hmotnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:52
Bez menstruace a hmotnost

Ahojte. Je mi 18 let a vážím 43 kilo na 155 cm. Cítím se fyzicky skvěle než kdy předtím, chci do udržet tuto váhu. Ale k věci. Začala mi blbnout menstruace a tenhle měsíc pouze špiním a mám dojem, že ji vlivem úbytku hmotnosti zcela ztrácím. Nechci to řešit přibráním ani nějakýma vyvolávačkama. Je to velký problém ač nechci v budoucnu rodinu? Díky za odpovědi :kytka:

Reakce:
bublinek
Kelišová 5428 příspěvků 03.05.18 21:02

Pokud jsi menstruaci měla a teď jsi zhubla a menstruace začala vynechávat, pak to problém je.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 03.05.18 21:12
@Anonymní píše:
Ahojte. Je mi 18 let a vážím 43 kilo na 155 cm. Cítím se fyzicky skvěle než kdy předtím, chci do udržet tuto váhu. Ale k věci. Začala mi blbnout menstruace a tenhle měsíc pouze špiním a mám dojem, že ji vlivem úbytku hmotnosti zcela ztrácím. Nechci to řešit přibráním ani nějakýma vyvolávačkama. Je to velký problém ač nechci v budoucnu rodinu? Díky za odpovědi :kytka:

Je to problém jak píše @bublinek
Vyřešis to jen tím že budeš přijímat dostatek kvalitních potravin pro Tvé tělo, pokud je ti ale byt tolik hubena přednější než zdraví tak jsi uz nemocna. A co když jednou budeš chtít mít rodinu a nepůjde to??? V 18ti přeci nevis. Pokud ztratíš kvůli hubnutí menstruaci, pak ti zacnou padat vlasy, lámat nehty, psychika taky nic Dobrý - ze by anorexie?? :nevim:

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 03.05.18 21:16

Já měla stejnou výšku i váhu jako ty po většinu života a v pohodě jsem otěhotněla i porodila s touto počáteční váhou, v těhotenství jsem samozřejmě přibrala, ale po porodu jsem byla zase na 43 kg. S MS jsem neměla problémy, tak je to asi individuální. Ale píšeš o úbytku hmotnosti, tak jestli jsi na tuto váhu zhubla, může to být problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >