Jak s Aniballem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:49
Jak s Aniballem

Dobrý den,
cítím strašnou bolest při sexu (odjakživa) a tak jsem začala tohle téma řešit s gynekologem. Ten mi řekl, že jsem prostě úzká a mám tvrdou hráz a že v podstatě nelze nic dělat, ono se to prej časem zlepší samo. Doporučil mi i Aniball, že se to dá použít ke cvičení hráze a mohlo by mi to pomoct. Můj problém je, že já si ho neumím zavést - jsem prostě tak úzká, že ten balónek nemůžu „strčit“ dovnitř…Nějaké rady co s tím..? Nebo když ne s Aniballem, tak nějaký jiný způsob? Díky předem

Přečtěte si článek: Proč cvičit s Aniballem a Epinem?

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 09:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
cítím strašnou bolest při sexu (odjakživa) a tak jsem začala tohle téma řešit s gynekologem. Ten mi řekl, že jsem prostě úzká a mám tvrdou hráz a že v podstatě nelze nic dělat, ono se to prej časem zlepší samo. Doporučil mi i Aniball, že se to dá použít ke cvičení hráze a mohlo by mi to pomoct. Můj problém je, že já si ho neumím zavést - jsem prostě tak úzká, že ten balónek nemůžu „strčit“ dovnitř…Nějaké rady co s tím..? Nebo když ne s Aniballem, tak nějaký jiný způsob? Díky předem

A zkusit masáž hráze? Vzít třeba kokosák a zkoušet ji trochu změkčit. Většinou se to teda doporučuje před porodem, ale myslím, že by to mělo mít efekt stejný.
A k tomu Aniballu, jak dlouho se o to pokoušíš? Mně to první dny vůbec nešlo a nakonec jsem před porodem nacvičila hodně cm. Máš ho úplně vyfouklý nebo malinko nafouklý (tak 1-2 stisknutí)?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:12
@Patie píše:
A zkusit masáž hráze? Vzít třeba kokosák a zkoušet ji trochu změkčit. Většinou se to teda doporučuje před porodem, ale myslím, že by to mělo mít efekt stejný.
A k tomu Aniballu, jak dlouho se o to pokoušíš? Mně to první dny vůbec nešlo a nakonec jsem před porodem nacvičila hodně cm. Máš ho úplně vyfouklý nebo malinko nafouklý (tak 1-2 stisknutí)?

Zkusím tu masáž, díky. A jinak Aniball zkouším zatím podruhé nebo potřetí a cítím se celkem bezmocná právě z toho, že to nejde. Zkoušela jsem uplně vyfouklý a malilinko nafouklý.

Patie
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 10:15
@Anonymní píše:
Zkusím tu masáž, díky. A jinak Aniball zkouším zatím podruhé nebo potřetí a cítím se celkem bezmocná právě z toho, že to nejde. Zkoušela jsem uplně vyfouklý a malilinko nafouklý.

A ani v jednom případě nešel zavést? Mně právě úplně vyfouklý vůbec nešel, musel být aspoň minimálně nafouklý. Sice u něj píšou, že se nemá používat v kombinaci s olejem nebo olejovými lubrikanty, ale já ho používala jedině s kokosákem. Ty lubrikanty na vodní bázi jsou děs a hrůza. Pak už to šlo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:48
@Patie píše:
A ani v jednom případě nešel zavést? Mně právě úplně vyfouklý vůbec nešel, musel být aspoň minimálně nafouklý. Sice u něj píšou, že se nemá používat v kombinaci s olejem nebo olejovými lubrikanty, ale já ho používala jedině s kokosákem. Ty lubrikanty na vodní bázi jsou děs a hrůza. Pak už to šlo :)

Mám k tomu ten originální aniball lubrikant…Tak nevím :D začínám být bezradná že se to snad nikdy nezlepší a budu dysfunkční :D :D

Patie
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 10:50
@Anonymní píše:
Mám k tomu ten originální aniball lubrikant…Tak nevím :D začínám být bezradná že se to snad nikdy nezlepší a budu dysfunkční :D :D

Ten je hroznej, okamžitě letěl do koše :lol: Vysušil mě ještě víc.

azalia
Kecalka 276 příspěvků 02.05.18 10:54

Za mě také doporučuji masáž hráze - jako se dělá před porodem.
Mám tento problém také a ta masáž mi opravdu pomohla. Ze začátku to pořádně bolí, ale jak hráz povolí, tak už to je v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama