Reklama

Jak s Aniballem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:49
Jak s Aniballem

Dobrý den,
cítím strašnou bolest při sexu (odjakživa) a tak jsem začala tohle téma řešit s gynekologem. Ten mi řekl, že jsem prostě úzká a mám tvrdou hráz a že v podstatě nelze nic dělat, ono se to prej časem zlepší samo. Doporučil mi i Aniball, že se to dá použít ke cvičení hráze a mohlo by mi to pomoct. Můj problém je, že já si ho neumím zavést - jsem prostě tak úzká, že ten balónek nemůžu „strčit“ dovnitř…Nějaké rady co s tím..? Nebo když ne s Aniballem, tak nějaký jiný způsob? Díky předem

Přečtěte si článek: Proč cvičit s Aniballem a Epinem?

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 09:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
cítím strašnou bolest při sexu (odjakživa) a tak jsem začala tohle téma řešit s gynekologem. Ten mi řekl, že jsem prostě úzká a mám tvrdou hráz a že v podstatě nelze nic dělat, ono se to prej časem zlepší samo. Doporučil mi i Aniball, že se to dá použít ke cvičení hráze a mohlo by mi to pomoct. Můj problém je, že já si ho neumím zavést - jsem prostě tak úzká, že ten balónek nemůžu „strčit“ dovnitř…Nějaké rady co s tím..? Nebo když ne s Aniballem, tak nějaký jiný způsob? Díky předem

A zkusit masáž hráze? Vzít třeba kokosák a zkoušet ji trochu změkčit. Většinou se to teda doporučuje před porodem, ale myslím, že by to mělo mít efekt stejný.
A k tomu Aniballu, jak dlouho se o to pokoušíš? Mně to první dny vůbec nešlo a nakonec jsem před porodem nacvičila hodně cm. Máš ho úplně vyfouklý nebo malinko nafouklý (tak 1-2 stisknutí)?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:12
@Patie píše:
A zkusit masáž hráze? Vzít třeba kokosák a zkoušet ji trochu změkčit. Většinou se to teda doporučuje před porodem, ale myslím, že by to mělo mít efekt stejný.
A k tomu Aniballu, jak dlouho se o to pokoušíš? Mně to první dny vůbec nešlo a nakonec jsem před porodem nacvičila hodně cm. Máš ho úplně vyfouklý nebo malinko nafouklý (tak 1-2 stisknutí)?

Zkusím tu masáž, díky. A jinak Aniball zkouším zatím podruhé nebo potřetí a cítím se celkem bezmocná právě z toho, že to nejde. Zkoušela jsem uplně vyfouklý a malilinko nafouklý.

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 10:15
@Anonymní píše:
Zkusím tu masáž, díky. A jinak Aniball zkouším zatím podruhé nebo potřetí a cítím se celkem bezmocná právě z toho, že to nejde. Zkoušela jsem uplně vyfouklý a malilinko nafouklý.

A ani v jednom případě nešel zavést? Mně právě úplně vyfouklý vůbec nešel, musel být aspoň minimálně nafouklý. Sice u něj píšou, že se nemá používat v kombinaci s olejem nebo olejovými lubrikanty, ale já ho používala jedině s kokosákem. Ty lubrikanty na vodní bázi jsou děs a hrůza. Pak už to šlo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:48
@Patie píše:
A ani v jednom případě nešel zavést? Mně právě úplně vyfouklý vůbec nešel, musel být aspoň minimálně nafouklý. Sice u něj píšou, že se nemá používat v kombinaci s olejem nebo olejovými lubrikanty, ale já ho používala jedině s kokosákem. Ty lubrikanty na vodní bázi jsou děs a hrůza. Pak už to šlo :)

Mám k tomu ten originální aniball lubrikant…Tak nevím :D začínám být bezradná že se to snad nikdy nezlepší a budu dysfunkční :D :D

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 10:50
@Anonymní píše:
Mám k tomu ten originální aniball lubrikant…Tak nevím :D začínám být bezradná že se to snad nikdy nezlepší a budu dysfunkční :D :D

Ten je hroznej, okamžitě letěl do koše :lol: Vysušil mě ještě víc.

azalia
Kecalka 299 příspěvků 02.05.18 10:54

Za mě také doporučuji masáž hráze - jako se dělá před porodem.
Mám tento problém také a ta masáž mi opravdu pomohla. Ze začátku to pořádně bolí, ale jak hráz povolí, tak už to je v pohodě.

beata84
Kecalka 155 příspěvků 29.08.18 17:26
@Anonymní píše:
Mám k tomu ten originální aniball lubrikant…Tak nevím :D začínám být bezradná že se to snad nikdy nezlepší a budu dysfunkční :D :D

Já to včera zkoušela poprvé a taky jsem ho tam nemohla dostat. S lubirakačním gelem, vyfouklý, lehce nafouklý, prostě mi to nešlo. Zkusila jsem se s ním i trochu vzrušit, jestli to pak nepůjde. Proběhl malý orgasmum, ale balonek i tak zůstal venku :D tak to budu muset zase zkusit asi nějak technicky jinak. S tím těhotenským břichem si tam sotva dosáhnu a ještě to tam nacpat pod správným úhlem, přijde mi to nemožné…
Ale při sexu problém nemám, takže je to asi fakt o tom, že když má vhodný průměr, tak je balónek měkký a rozplácne se a když ho přifouknu, tak už je moc velký…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >