Týden zpožděná MS a bolest v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 20:55
Týden zpožděná MS a bolest v kříži

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá z vás neměla podobný problém.
Už týden mi mešká MS, bolí mě celkem dost záda v kříži, když jdu z WC, tak na toaletním papíře odvčera pozoruji hnědý výtok. Těhotná nejsem, TT jsem si dělala minulý měsíc, kdy jsem měla naposled nechráněný styk, vyšel negativně, pak přišla MS normálně. Od té doby jsem styk neměla. Nevíte někdo, co by to mohlo být?
Díky za případné rady.
Anonymní N.

Reakce:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 30.04.18 21:20

Tělo není stroj, ten hnědý výtok je podle mě normálně MS. Asi je jen tento měsíc trošku jiná. Možná stres, nemoc, počasí??? Stát se to může, já jsem na tohle hodně citlivá :D Tělo není stroj a je hodně náchylné na změny. Mě dělá problém i cestování nebo změna stravy :) nezačala si třeba cvičit? Taky může být důvod…

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 30.04.18 21:24

Hnedy vytok muze byt blížící se ms, nebo si změnila stravu, stres, nemoc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:32

Pravidelně cvičím už asi dva roky. Ted jsem začala chodit na kolo a na dlouhé procházky (kolem 10 km denně), stravu jsem neměnila, jím pořád stejně. Že by stres menstruaci až natolik ovlivnil? No je pravda, že mám před maturitou, ale nezdá se mi, že bych byla až v tak velkém stresu.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 30.04.18 22:06

Pred MS mam vzdycky neprijemne bolesti v krizi…a jeste pnuti ve vnitrni strane stehen..je to moc neprijemne..asi to brzo dostanes 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 22:30

No nevím, nikdy jsem takovéhle bolesti nemívala. Snad brzy MS dorazí, ale moc tomu nevěřím :?

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.05.18 21:20

Sama píšeš, že sis dělala test a těhotná nejsi. Tak leda opožděná MS.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >