Péče o intimní partie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 21:02
Péče o imtimní partie?

Dobrý den, je mi to i trapné rozebírat, ale jak a čím je nejlepší pečovat a holit intimní partie? Já s tím nemám vůbec zkušenosti :oops: tak by mně zajímalo co vlastně dělat, ať si nějak neublížím nebo tak něco :D Předem děkuji za odpověď :srdce:

Reklama

Reakce:

ayra.5
Kecalka 464 příspěvků 29.04.18 21:04

A ty sis je nově pořídila, nebo ses nikdy předtím nemyla, že nevíš jak na ně? :lol:

mrav
Echt Kelišová 8824 příspěvků 29.04.18 21:06

Já, když se holím, tak krvácím… Ale jsem muž :dance: :potlesk: :mavam:

petule9
Echt Kelišová 7568 příspěvků 29.04.18 21:07

Holím el. strojkem na intimní partie, po obyčejné žiletce jsem měla vždy nepříjemné pupínky.

Ell-Ell
Kecalka 298 příspěvků 29.04.18 21:17

Rozhodne mit kvalitni ziletku, ne nejakou za par korun, gel na holeni. Na myti pouzivam Lactacyd :palec: Prijde mi asi nejlepsi, ale kazdemu sedi neco jineho.

Anonymní  29.04.18 21:23

Používám Lactacyd a holící strojek, ten tříbřitví pro muže. Ale holím po směru růstu chloupků. Sice pak výsledek není tak dokonalý, ale jinak mám pak velké potíže se svěděním, tvorbou pupínků a zarůstáním.

D.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 29.04.18 22:05

@mrav to není problém jen mužů…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28098 příspěvků 29.04.18 22:40
@mrav píše:
Já, když se holím, tak krvácím… Ale jsem muž :dance: :potlesk: :mavam:

Mlho… :palec:

barrbucha
Kecalka 335 příspěvků 30.04.18 09:00

Klín a třísla trhám, pysky holím, tam to trhání nedávám, meju jen vodou, pro vaginu je to nejlepší…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama