Reklama

Bolestivá boulička v oblati třísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 10:17
Bolestivá boulička v oblati třísel

Dobrý den, už od čtvrtka mě trapí na pohmat bolestivá boulička v třísle, při chůzi je to nepříjemné jakoby to tahne kyčel ale není to bolestivé jen při pohmatu. Nateklé nebo vyboulené na pohled to není. Trápí mě často se vracející vaginální mykoza hlavně v období po menstruaci. Myslíte že by to mohlo mít stím něco společné?

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 28.04.18 10:22

Mohla by to být tříselná kýla, ale to odhalí jen sono. Pokud to tak je, není dobré to nechávat jen tak, může dojít ke zvětšení. Řešení kýly je bohužel pouze operace, jinak to nejde. Sama jsem si tím prošla.

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 28.04.18 10:25

Ja to mam pozustatek po operaci varixu…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 28.04.18 10:43

Kýla nebo třeba zvětšená uzlina, chce to zajít na sono

Janli
Kelišová 5432 příspěvků 9 inzerátů 28.04.18 11:17

Pokud jsi se v posledních pár dnech do třísla neuhodila - boulička by se objevila v odstupu cca 2dnů, pak je třeba jít urychleně k lékaři. Zduřelé uzliny nebo kýlu je třeba rychle vyšetřit a léčit.

teeer
Povídálka 31 příspěvků 28.04.18 22:38

Zvětšena uzlina? Kdyby to nemizelo, zasla bych k obvodakovi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 08:37
Bolestivá boule v třísle

Tak včera jsem stím byla u lekaře na urgentním přijmu. Poslal mě na sono a zjistil že mám v tom levém třísle zvětšené lymfatické uzliny. Co se stím dá dělat? Řekl mě ať si vemu ibalgim že je protizánětlivý a pak v pondělí k obvoďákovi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama