Bolestivá boulička v oblati třísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.04.18 10:17
Bolestivá boulička v oblati třísel

Dobrý den, už od čtvrtka mě trapí na pohmat bolestivá boulička v třísle, při chůzi je to nepříjemné jakoby to tahne kyčel ale není to bolestivé jen při pohmatu. Nateklé nebo vyboulené na pohled to není. Trápí mě často se vracející vaginální mykoza hlavně v období po menstruaci. Myslíte že by to mohlo mít stím něco společné?

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34840 příspěvků 28.04.18 10:22

Mohla by to být tříselná kýla, ale to odhalí jen sono. Pokud to tak je, není dobré to nechávat jen tak, může dojít ke zvětšení. Řešení kýly je bohužel pouze operace, jinak to nejde. Sama jsem si tím prošla.

Piiimiii
Kecalka 230 příspěvků 28.04.18 10:25

Ja to mam pozustatek po operaci varixu…

EvulinkaB18
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 28.04.18 10:43

Kýla nebo třeba zvětšená uzlina, chce to zajít na sono

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3829 příspěvků 7 inzerátů 28.04.18 11:17

Pokud jsi se v posledních pár dnech do třísla neuhodila - boulička by se objevila v odstupu cca 2dnů, pak je třeba jít urychleně k lékaři. Zduřelé uzliny nebo kýlu je třeba rychle vyšetřit a léčit.

teeer
Povídálka 16 příspěvků 28.04.18 22:38

Zvětšena uzlina? Kdyby to nemizelo, zasla bych k obvodakovi.

Anonymní  29.04.18 08:37
Bolestivá boule v třísle

Tak včera jsem stím byla u lekaře na urgentním přijmu. Poslal mě na sono a zjistil že mám v tom levém třísle zvětšené lymfatické uzliny. Co se stím dá dělat? Řekl mě ať si vemu ibalgim že je protizánětlivý a pak v pondělí k obvoďákovi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama