Bolestivá boulička v oblati třísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 10:17
Bolestivá boulička v oblati třísel

Dobrý den, už od čtvrtka mě trapí na pohmat bolestivá boulička v třísle, při chůzi je to nepříjemné jakoby to tahne kyčel ale není to bolestivé jen při pohmatu. Nateklé nebo vyboulené na pohled to není. Trápí mě často se vracející vaginální mykoza hlavně v období po menstruaci. Myslíte že by to mohlo mít stím něco společné?

Reakce:
ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 28.04.18 10:22

Mohla by to být tříselná kýla, ale to odhalí jen sono. Pokud to tak je, není dobré to nechávat jen tak, může dojít ke zvětšení. Řešení kýly je bohužel pouze operace, jinak to nejde. Sama jsem si tím prošla.

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 28.04.18 10:25

Ja to mam pozustatek po operaci varixu…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 28.04.18 10:43

Kýla nebo třeba zvětšená uzlina, chce to zajít na sono

Janli
Kelišová 6306 příspěvků 28.04.18 11:17

Pokud jsi se v posledních pár dnech do třísla neuhodila - boulička by se objevila v odstupu cca 2dnů, pak je třeba jít urychleně k lékaři. Zduřelé uzliny nebo kýlu je třeba rychle vyšetřit a léčit.

teeer
Povídálka 36 příspěvků 28.04.18 22:38

Zvětšena uzlina? Kdyby to nemizelo, zasla bych k obvodakovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 08:37
Bolestivá boule v třísle

Tak včera jsem stím byla u lekaře na urgentním přijmu. Poslal mě na sono a zjistil že mám v tom levém třísle zvětšené lymfatické uzliny. Co se stím dá dělat? Řekl mě ať si vemu ibalgim že je protizánětlivý a pak v pondělí k obvoďákovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >