Můžu být v tom? Nebo jiný problém?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 16:35
Můžu být v tom? Nebo jiný problém?

Ahoj holky, omlouvám se za blbej dotaz, ale zajímalo by mě, co byste řekly… rozdali jsme si to minulou sobotu neplánovaně s jedním klukem, bez ochrany, ale neudělal se do mně, týden na to jsem dostala ms, která přišla asi pár dní předtím, než měla, a je taková jiná, slabší, jako normálně mívám od čtvrtého dne dál, něco ze mě vyteče jen trochu po ránu a pak cely den skoro už nic, jenom na wc, když se utřu, takže si vystačím s intimnkou. Ale celkově je to slabý, normálně jsem si v prvních dnech musela měnit vložky už třeba po 3 hodinách jinak by mi to přeteklo, a teď i v tom nejsilnějším prvním dni by mi stačila jedna (samozřejmě jsem si to vyměnila i tak kvůli pocitu, ale kdyby ne, tak by mi nic nepřeteklo). Mám to takhle už čtvrtý den. První den byl silnější a zbylý dny vždy to ráno a pak skoro nic, a dnes je to zase míň než včera. Tt jsem si dělala, ale samozřejmě je negativní. Spíš by mě zajímalo, zda to nemůže být i něco jiného, třeba nějaký gynekologický problém nebo tak? Mám s tím jít na gyndu nebo nechat bejt? Moc se mi to nezdá, tělo nějak blbne nebo co…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3508 příspěvků 25.04.18 16:41

No pokud nevíš kdy asi přišla MS, pak těžko říct. Spíš bych se ale bála nějaké infekce. To co popisuješ potom může být normální výkyv.

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 16:47

No naposledy jsem to dostala buď 29 nebo 30 března, nevim úplně přesně, cyklus mám ca 27 dnů a spíš měl takovou dlouhodobou tendenci se prodlužovat,, takže jsem to měla dostat dnes nebo zítra maximálně… jinak to byl vždy jako podle hodinek…

P4ja
Závislačka 3508 příspěvků 25.04.18 16:50

@Semtex Tak a co řešíš? Tělo přece není stroj.
Jinak doporučuju používat menstruační kalendář, abys nemusela hádat, a kondom, když už si to s někým neplánovaně rozdáváš.

Příspěvek upraven 25.04.18 v 16:53

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 25.04.18 16:51

Asi není nic jednoduššího, než jít k dr.

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 25.04.18 17:08

Doporučuju začít používat mozek, kondom a aplikaci na ms. Teď bych pro klid duše skočila na gyndu.

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 17:10

No, já se k tomu dr dostanu když už tak příští týden, tak jsem to jen chtěla probrat, zda někdo nemá podobnou zkušenost… Jinak tedy si to běžně s chlapama jen tak nerozdávám, on je to dejme tomu spíše takovej kamarád a dlouho jsme se neviděli a neměli možnost si popovídat :lol:

P4ja
Závislačka 3508 příspěvků 25.04.18 17:20

@Semtex Tak doufej, že takovej kamarád nemá mít nějakou chuťovku. A teda chtěla bych vidět, jak bys to vvysvětlovala dítěti. Víš on tvůj tatínek byl jen takovej kamarád, se kterým jsem se dlouho neviděla, nepopovídala, tak jsme si to rozdali :lol:

ludmilaadamkova
Kecalka 152 příspěvků 25.04.18 17:41

A co si treba udelat tehotensky test?

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 17:59

@ludmilaadamkova ten jsem si dělala, ale asi 9 dnů po tom čísle, což je asi brzy, ne? Nebo když to bylo negativní, tak už to vydrží?

P4ja
Závislačka 3508 příspěvků 25.04.18 18:01

@Semtex No test se má použít nejdřív v den zpoždění očekávané MS…Stačí to takhle?

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 18:04

Hmmm no to bych tomu dala tak tejden ještě :-)

P4ja
Závislačka 3508 příspěvků 25.04.18 18:06

@Semtex A nepsala jsi, že teď MS máš?

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 18:07

@P4ja no to jo, ale kdyby přišla jak má, tak bude až zitra

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 25.04.18 18:08

Tak jsem z toho jelen už

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama