Neustálý výtok a možnost otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 07:59
Neustálý výtok a možnost otěhotnět

Dobré ráno, moc prosím o anonym, případně smazat :oops:.
Celý život se potýkám s výtoky, bez intimek prakticky nefunguji. Nemám žádné problémy, jako je svědění, zápach, pouze ten hustější bílý výtok. Dle doktorky jsem v pořádku, mnohokrát mi dělala testy, kultivace a vždy vše vyšlo v pořádku. Sem tam jsem měla mykózu, kterou jsem přeléčila.
Teď k dotazu - je vůbec možné otěhotnět, když mám celoživotně takový problém? Někde jsem četla, že takový hlen je pro spermie nepropustný, tak mám trochu obavy. O miminko se snažíme téměř rok a zatím bez úspěchu. Přítel má spermiogram výborný, tak si říkám, zda to opravdu nemůže být mnou. Máte některá podobný problém? MUDra říkala, že některé ženy na výtoky trpí celoživotně a nezbaví se jich, tak mě to malinko uklidňuje, ale stejně ve mně nějaký červíček hlodá…

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7838 příspěvků 43 inzerátů 25.04.18 08:05

V plodnych dnech bys ale mela mit takovy bilkovy pruhledny hlen? Nebo nemas?

Anonymní  25.04.18 08:10

@Verun83 mám, ale vždy jen ráno po probuzení a přes den už pak zase ten bílý

histep
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 25.04.18 08:24

A jake testy ti dr. delala? Jen beznou kultivaci MOP nebo i chlamydie, mykoplasmata a spol?

Anonymní  25.04.18 08:26

@histep všechny možné, včetně právě chlamydií, mykoplasmat, ureaplasmu…vše negativní

Janli
Závislačka 3791 příspěvků 7 inzerátů 25.04.18 08:35

Dvakrát jsem otěhotněla i s tímhle výtokem.

Anonymní  25.04.18 08:42

@Janli fakt? A jak jsi to měla během ovulace? Brala jsi na to něco, léčila to nějak?

Janli
Závislačka 3791 příspěvků 7 inzerátů 25.04.18 08:59

Zkoušela jsem to léčit bylinkama, Pavel Váňa na to spešl čaj na bělotok, ale marně. Prostě jsem se s tím smířila, není to infekční, jen momentální stav vnitřního prostředí. Po druhým porodu to zmizelo. Jak jsem to měla kolem ovulace si nepamatuju, v té době jsem ovulaci neřešila, otěhotněla jsem jaksi nečekaně. Jestli to chceš kolem ovulace nějak podpořit, tak si kup irigátor a dělej si pár hodin před sexem výplach rosalginem, odplavíš nahromaděný sekret a spermie budou mít snažší cestu.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 25.04.18 09:08

Já jsem myslela, že výtok je normální, někdo ho má více, někdo méně, pokud ti udělala opravdu všechna vyšetření, nebála bych se toho.
Zjišťuješ si ovulaci? Víš, jestli jí máš a kdy? To je hlavní. Mám pocit, že se dá něčím podpořit ten plodný hlen, zeptej se lékařky. Já jsem plodný hlen nenašla nikdy a mám dvě děti :nevim: věděla jsem, kdy ovulaci mám a stejně prostě nebyl. Když jsem otěhotněla, jedla jsem po ovulaci několik dní ananas, pak jsem se jednou dočetla, že pomáhá uhnizďováni :lol: tak možná pomohl :pankac:

Anonymní  25.04.18 09:19

@radkka vím, kdy ovulku mám, plodný hlen podporuju čerstvým grepem a grepovym džusem, bromelain beru v tabletách, protože ananas nemám ráda :)
@Janli ten Rosalgin před sexem mě nenapadl. Ale nemůže to zničit i ten případný plodný hlen, pokud tam nějaký je? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama