Divná menstruace o 4 dny dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 22.04.18 12:36
Divná menstruace o 4 dny drive

Ahoj, prosím, nevíte jak by se mohlo stát, ze jsem to dostala nečekaně o 4 dny dříve? Úplně mě to šokovalo, vždy jsem uměla přesně odhadnout, kdy to přijde a stihla se připravit. Navíc jsem vždy měla takový malinký spineni na začátku, což bylo znamení, ze druhy den to dostanu, a i jinak jsem to na sobě poznala, ale teď najednou to přišlo dřív a nějak narychlo, ze bych to vůbec nečekala, právě až tak za ty tři, čtyři dny, mám zničeny bílý kalhotky a nevim co by mohlo být toho důvodem… mate některá podobnou zkušenost? Nebo nápad, čím to muže být? Stresy jsem měla i predtim a nějaký vliv na ms to nemělo, proste jsem to odhadla vždy. I třeba ten průběh je trochu jinaci než normalne. Moc diky

Příspěvek upraven 22.04.18 v 12:40

Reakce:

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 22.04.18 12:40

Nevím čím to je..může to být čímkoliv..kaž­dopádně já bych si z toho asi nic nedělala a byla ráda že čím dřív to přišlo tím dřív to odejde :nevim: :lol:

ivašot.
Kelišová 6578 příspěvků 22.04.18 12:43

Nepřijde mi to jako něco k řešení. Prostě tělo není stroj, stačí banální hormonální výkyv a posunutí o 4 dny je na světě. Navíc můj doktor říkal, že mestruační cyklus blbne nejvíc na jaře, tak třeba na tom něco je.

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 22.04.18 12:58

Neřešila bych to když se to stalo jednou. Loni mi jeden ms přišla o 5dnu dřív.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >