Divná menstruace o 4 dny dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 22.04.18 12:36
Divná menstruace o 4 dny drive

Ahoj, prosím, nevíte jak by se mohlo stát, ze jsem to dostala nečekaně o 4 dny dříve? Úplně mě to šokovalo, vždy jsem uměla přesně odhadnout, kdy to přijde a stihla se připravit. Navíc jsem vždy měla takový malinký spineni na začátku, což bylo znamení, ze druhy den to dostanu, a i jinak jsem to na sobě poznala, ale teď najednou to přišlo dřív a nějak narychlo, ze bych to vůbec nečekala, právě až tak za ty tři, čtyři dny, mám zničeny bílý kalhotky a nevim co by mohlo být toho důvodem… mate některá podobnou zkušenost? Nebo nápad, čím to muže být? Stresy jsem měla i predtim a nějaký vliv na ms to nemělo, proste jsem to odhadla vždy. I třeba ten průběh je trochu jinaci než normalne. Moc diky

Příspěvek upraven 22.04.18 v 12:40

Reakce:
AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 22.04.18 12:40

Nevím čím to je..může to být čímkoliv..kaž­dopádně já bych si z toho asi nic nedělala a byla ráda že čím dřív to přišlo tím dřív to odejde :nevim: :lol:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7324 příspěvků 22.04.18 12:43

Nepřijde mi to jako něco k řešení. Prostě tělo není stroj, stačí banální hormonální výkyv a posunutí o 4 dny je na světě. Navíc můj doktor říkal, že mestruační cyklus blbne nejvíc na jaře, tak třeba na tom něco je.

lachtanice86
Kelišová 7391 příspěvků 22.04.18 12:58

Neřešila bych to když se to stalo jednou. Loni mi jeden ms přišla o 5dnu dřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 20:54
Menstruace

Dobrý den píšu jsem po poprvé … Nevím na čem jsem … :/ S přítelem jsme snažíme o mimco :* přes 2 měsíce ;) moje menstruace byla 7 ledna mnela bych dostat menstruci 7 února mám tak max 2 dny vždy zpoždění … ;) A ovulaci jsem mnela 19 ledna + 4 dny takze jsme snažily 2-3 dny po ovu. Mně začalo bolet pod bříšku… Dva dny jsem mnela křeče … Pak se k tomu přidaly prsa .. mnela jsem je citlivě bolestivé na dotek… Pichani v prsouch … Pak jsem mi bolest podbřišku uklidnila.. mnela jsem spíše jen už bolesti po ránu… Spinela jsem bílý výtok … A zničeho nic jsem mnela hnědo až červený tmavě výtok… 3 února před 2 dnama jsem ráno jsem šla na WC a na toaletaku jsem mnela slabě růžovou krev.. potom celý … Den jsem spinela tmavě hnědý výtok dost silně. …dnes .. se už přidala normální krev .. ale není jí hodně… Je to moje neobyčejna menstruace.. nemivam takovou… Krvácím … Červené … Ale ne množství.. a to že mi přišla menstruace o 4 dny dřív mně nedochází menstruci mám už dlouhou dobu ale nestalo se mi to nikdy vždy mívám přesně nebo zpoždění max 2 dny… Nevím na čem jsem přála bych si mimco .. ale nevím co to znamená budu ráda za každou …vaší pomoc… :srdce: :srdce: :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >