Opakované svědění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:47
Opakované svědění pochvy

Zdravim. Je mi blbé jit k doktorovi ale opakovane mi svědí pochva… Mame to vždy s pritelem par dni kdy mu oleze zalud a ja mam hrudkovity vytok. Brala jsem cipky a kdyz je problem používám mast clotrimazol a to i s pritelem. Mame to asi uz po treti v tomto roce ale vzdy jen chvili. Myslite ze je to nedostatnecnou hygienou? Nebo mam radsi zajit na gyndu? Prijde mi ze to vzdy pociti na sobe pritel nez ja…je mi to neprijemne no proto se omlouvam za anonymitu

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3928 příspěvků 22.04.18 19:54

Asi kvasinky. A to není jen o tom, že se dáš globule a přeléčí se i přítel mastičkou. Hodně důležitej je zdravej životní styl. Mj. hodně na toto trpí diabetici.

P4ja
Závislačka 4900 příspěvků 22.04.18 19:55

Šla bych na gyndu a opravdu to pořádně přeléčila. Tedy pokud si to vzájemně nenosíte od někoho dalšího.

xammy
Kecalka 413 příspěvků 22.04.18 20:25

Nedostatecnou hygienu bych v tom nehledala. neberes HA? ta to paradne podporuje. mivala jsem ty samy problemy, casto po sexu, po vysazeni HA mam klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 20:30

@xammy HA beru…ale beru ji trictvrte roku asi… A az ted poslednich asi tři mesice?

xammy
Kecalka 413 příspěvků 22.04.18 20:41

Rikal mi to i gyndar, ze to HA muze delat. stacil mi napr. stres pred zkouskou, viroza, nebo pozdeji kdyz me hodne tocily deti, hned to bylo zpet.

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 22.04.18 20:54

Je to druh mykozy musíte se s přítelem přeléčit oba dva jinak to budete stále přenášet jeden na druhého. Musíš zajít ke gynekologovi.

Verun83
Echt Kelišová 8414 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 06:50

Kvasinka. Na gynde ti stejne da antimykotika. Chce to zdravou stravu, probiotika…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama