Opakované svědění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:47
Opakované svědění pochvy

Zdravim. Je mi blbé jit k doktorovi ale opakovane mi svědí pochva… Mame to vždy s pritelem par dni kdy mu oleze zalud a ja mam hrudkovity vytok. Brala jsem cipky a kdyz je problem používám mast clotrimazol a to i s pritelem. Mame to asi uz po treti v tomto roce ale vzdy jen chvili. Myslite ze je to nedostatnecnou hygienou? Nebo mam radsi zajit na gyndu? Prijde mi ze to vzdy pociti na sobe pritel nez ja…je mi to neprijemne no proto se omlouvam za anonymitu

Reakce:

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 22.04.18 19:54

Asi kvasinky. A to není jen o tom, že se dáš globule a přeléčí se i přítel mastičkou. Hodně důležitej je zdravej životní styl. Mj. hodně na toto trpí diabetici.

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 22.04.18 19:55

Šla bych na gyndu a opravdu to pořádně přeléčila. Tedy pokud si to vzájemně nenosíte od někoho dalšího.

xammy
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.04.18 20:25

Nedostatecnou hygienu bych v tom nehledala. neberes HA? ta to paradne podporuje. mivala jsem ty samy problemy, casto po sexu, po vysazeni HA mam klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 20:30

@xammy HA beru…ale beru ji trictvrte roku asi… A az ted poslednich asi tři mesice?

xammy
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.04.18 20:41

Rikal mi to i gyndar, ze to HA muze delat. stacil mi napr. stres pred zkouskou, viroza, nebo pozdeji kdyz me hodne tocily deti, hned to bylo zpet.

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 22.04.18 20:54

Je to druh mykozy musíte se s přítelem přeléčit oba dva jinak to budete stále přenášet jeden na druhého. Musíš zajít ke gynekologovi.

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 06:50

Kvasinka. Na gynde ti stejne da antimykotika. Chce to zdravou stravu, probiotika…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >