Reklama

Opakované svědění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:47
Opakované svědění pochvy

Zdravim. Je mi blbé jit k doktorovi ale opakovane mi svědí pochva… Mame to vždy s pritelem par dni kdy mu oleze zalud a ja mam hrudkovity vytok. Brala jsem cipky a kdyz je problem používám mast clotrimazol a to i s pritelem. Mame to asi uz po treti v tomto roce ale vzdy jen chvili. Myslite ze je to nedostatnecnou hygienou? Nebo mam radsi zajit na gyndu? Prijde mi ze to vzdy pociti na sobe pritel nez ja…je mi to neprijemne no proto se omlouvam za anonymitu

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 22.04.18 19:54

Asi kvasinky. A to není jen o tom, že se dáš globule a přeléčí se i přítel mastičkou. Hodně důležitej je zdravej životní styl. Mj. hodně na toto trpí diabetici.

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 22.04.18 19:55

Šla bych na gyndu a opravdu to pořádně přeléčila. Tedy pokud si to vzájemně nenosíte od někoho dalšího.

xammy
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.04.18 20:25

Nedostatecnou hygienu bych v tom nehledala. neberes HA? ta to paradne podporuje. mivala jsem ty samy problemy, casto po sexu, po vysazeni HA mam klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 20:30

@xammy HA beru…ale beru ji trictvrte roku asi… A az ted poslednich asi tři mesice?

xammy
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.04.18 20:41

Rikal mi to i gyndar, ze to HA muze delat. stacil mi napr. stres pred zkouskou, viroza, nebo pozdeji kdyz me hodne tocily deti, hned to bylo zpet.

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 22.04.18 20:54

Je to druh mykozy musíte se s přítelem přeléčit oba dva jinak to budete stále přenášet jeden na druhého. Musíš zajít ke gynekologovi.

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 06:50

Kvasinka. Na gynde ti stejne da antimykotika. Chce to zdravou stravu, probiotika…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >