Sos potřebuju radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 17:32
Sos potřebuju radu

Holky není to nějak divný? Beru prášky. menstruaci mám vždy 2 den po dobrani platicka..vždy stejně..max o den dyl..zítra beru poslední prášek a dnes jsem lehce po sexu měla krev..čím to je? :roll: já většinou tyhle věci neřeším ale zajímalo by mě co to může být? Chytla mě alergie jsem úplně unavená..vycer­pana..ospala.­.ale ze školy lítám rovnou do práce takže moc neodpocnu..včera jsem naspala 3 hodiny..může to nějak souviset? :roll: :nevim: :lol:

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9858 příspěvků 23.04.18 17:37

Jak to muzeme vedet? Muze byt X duvodu. Gyn problem, unava, stres, skrabanec…

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 23.04.18 17:39

Možná máš tak nízké dávky hormonů, že to tělu nestačí. Na mě třeba nefungovalo vynechání pauzy a braní 2 platíček za sebou, abych to nedostala, protože jsem vždycky krvácela i přes prášky.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49061 příspěvků 23.04.18 18:29
@Karleon píše:
Možná máš tak nízké dávky hormonů, že to tělu nestačí. Na mě třeba nefungovalo vynechání pauzy a braní 2 platíček za sebou, abych to nedostala, protože jsem vždycky krvácela i přes prášky.

taky

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28977 příspěvků 23.04.18 18:30

EM je taková skleněná věštecká koule ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >