Opožděná menstruace o 3 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivory24
Nováček 1 příspěvek 25.04.18 00:57
Opožděna menstruace o 3 měsíce

Ahoj, je mi 15 let a už od února jsem nedostala svoje měsíčky. Nejdřív jsem si myslela že je to ze stresu ale nepřijde mi že bych na tom byla tak hrozně. Těhotná být nemůžu. K doktorovi se bojím. Předem děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Esufi
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 25.04.18 05:23

@Ivory24 čwho se bojíš? můžeš mít cystu, ale taky to nemusí být nic. Prevence je základ. Zajdi k doktorovi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 05:33

Běž na gyndu není to nic hrozného ;) Já jsem neměla MS taky 3 měsíce ale bylo to v létě tak sem byla ráda :D doktor nic nenašel, píchnul mi vyvolávačku a později napsal HA a šlape to ;)

kacz
Kelišová 5993 příspěvků 25.04.18 05:57
@Anonymní píše:
Běž na gyndu není to nic hrozného ;) Já jsem neměla MS taky 3 měsíce ale bylo to v létě tak sem byla ráda :D doktor nic nenašel, píchnul mi vyvolávačku a později napsal HA a šlape to ;)

Aha, tak to je doktor za všechny prachy teda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 11:54
@kacz píše:
Aha, tak to je doktor za všechny prachy teda.

Já s ním problém nemám :nevim: prostě mám odjakživa nepravidelnou MS, pokud neberu HA prostě není třeba několik měsíců :nevim: a jinak mého gyn. si všichni chválí že je pečlivý :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama