Neudržení moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 20:36
Neudržení moči

Zdravím, chtěla bych se zeptat jak je možné že že neudržím moč. I když se mi čůrat nechce tak stejně něco unikne :? Vůbec nevím čím to může být. Je mi 17.Děkuji prosím za odpověďi :)

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 29.04.18 20:40

Toto muže zpusobovat nejaká bakterie, která se ti dostala do moč. mechyře a nemá tam co delat. Zasla bych doktorce, odevzdala moč, aby ji poslala na rozbor a podle toho ti nasadi prislušná atb…Ale pricina muže být i jiná, normální to není.

Anonymní  29.04.18 20:42

@EvulinkaB18
Chtěla bych se ještě zeptat myslíte že to může být ledvinami??mám totiž decentně jednu ledvinu zmenšenou :?

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 29.04.18 21:25

To já nevim, nejsem doktor…ALe dcerka me kamaradky mela najednou problém s neudržením moči a doktorka ji rekla práve to, že se muže jednat o bakterii v moči, že ty to zpusobuji casto. A mela pravdu.Byla prelečena a přešlo to.

Anonymní  29.04.18 21:26

Třeba jen povolené pánevní dno. Stává se to hodně po porodu ale to nebude tvůj případ. Zkus nějaké cviky na posílení pánevního dna a svalů :kytka:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 29.04.18 21:32

Nemáš větší nadváhu?

Anonymní  29.04.18 21:34

@Konnny nene nemám nadváhu měřím 162 cm a mám 62 kg.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 30.04.18 08:04
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat jak je možné že že neudržím moč. I když se mi čůrat nechce tak stejně něco unikne :? Vůbec nevím čím to může být. Je mi 17.Děkuji prosím za odpověďi :)

nastydnutí, zánět, povolené svaly atd.. dojdi si nejdřív na gyndu, pak na urologii.. můžou pomoct pouze cviky, nebo banální operace, budeš mít klid ;)

Anonymní  30.04.18 09:13

@martina.se děkuji mockrát :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama