Výtok u 5. měsíční holčicky

Anonymní
30.4.18 07:58

Vytok u 5 mesicni holcicky

Dobry den, poprosim o radu. Predevcirem jsem si u raniho prebalovani 5 mesicni dcery vsimla, ze ma plenku v oblasti vaginy tmavsi, ale nijak zvlast, prisuzovala jsem to tomu ze v noci neprebaluju. Vcera odpoledne mela plenku opet tmavsi, a pri utreni jsem na ubrousku nasla krvavou nitku hlenu. Z konecniku to urcite neni. Dnes rano opet tmavsi plenka bez krve. Predpokladam ze to neni dozvuk hormonalni po porodu. Tzn. Jak dal? Prosim anonym, citlive udaje..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4922
30.4.18 08:01

Okamzite k lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
30.4.18 08:02

Jsi normální? K lékaři! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:07

Hned jdi k lékaři, muže mít nějaký zanet. A jak vis ze to není z konecniku? Moje mala když je pokakana tak to má až na pipine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.18 08:08

To by nejaky lekar musel byt k dispozici, protoze je dbeska pracovni den mezi statnim svatken a vikendem, vsude akorat vyvesene telefony nebo dnes neordinujeme. Tudiz kam? ostrava.

• Citovat
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:09
@Anonymní píše:
To by nejaky lekar musel byt k dispozici, protoze je dbeska pracovni den mezi statnim svatken a vikendem, vsude akorat vyvesene telefony nebo dnes neordinujeme. Tudiz kam? ostrava.

Do nemocnice na pohotovost :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.18 08:09

@Kalbe kadila pred tremi dny od prvniho nalezu, kadi co 7 dni.

• Citovat
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:12
@Anonymní píše:

No určitě radši jdi nikdy nevíš, třeba si uprdla krev a to bude nějaký problém nebo muže mít zanet mocaku :nevim: nevim ale určitě bych to nepodcenila a šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:13
@Anonymní píše:

A nebo zavolej do nemocnice na dětský a oni ti řeknou ať přijdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.18 08:16

Tak jsem volala a mam vyckat do stredy az bude k dispozici ma pediatra. Na pohotovosti jsou od 15:30 tak pak vyrazim…

• Citovat
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:21
@Anonymní píše:
Tak jsem volala a mam vyckat do stredy az bude k dispozici ma pediatra. Na pohotovosti jsou od 15:30 tak pak vyrazim…

Já bych teda nečekala do stredy, šla bych na tu pohotovost odpoledne, kdyby se něco stalo nikdy bych si to neodpustila, vezmi tam sebou pomocenou plenu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:25
@Anonymní píše:

Moje mala mela prujem a Já tam volala- sestra řekla taky ať počkám a ať ji udělám ryzovy odvar a bla bla bla… a na teplotu paralen.. no dopadlo to tak ze se mala hodně zhoršila během dne a do nemocnice jsme dorazili s horečkama a mala mela bakteriální prujem, skončili jsme na JIP s kapackou.. takže z me zkušenosti nečekat a jít hned a nenechat se okecat sestrama který chtějí mít klid??? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.18 08:31

@Kalbe jj ja se taky priklanela vyckat do stredy a jit na gyndu s malou, ale pujdu uz dnes radsi. Diky
@radkka hele me vetsinou kdyz zaslechnu dusot kopyt napadnou spis kone, nez zebry. Jo jsem normalni.

• Citovat
  • Nahlásit
357
30.4.18 08:39
@Anonymní píše:
@Kalbe jj ja se taky priklanela vyckat do stredy a jit na gyndu s malou, ale pujdu uz dnes radsi. Diky
@radkka hele me vetsinou kdyz zaslechnu dusot kopyt napadnou spis kone, nez zebry. Jo jsem normalni.

Tak potom napiš jak to dopadlo držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
30.4.18 08:41

Beres antikoncepci? Muze to byt z ni. Nebo zanet mocaku, v pochve. Taky bych necekala a jela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama