Výtok u 5. měsíční holčicky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 07:58
Vytok u 5 mesicni holcicky

Dobry den, poprosim o radu. Predevcirem jsem si u raniho prebalovani 5 mesicni dcery vsimla, ze ma plenku v oblasti vaginy tmavsi, ale nijak zvlast, prisuzovala jsem to tomu ze v noci neprebaluju. Vcera odpoledne mela plenku opet tmavsi, a pri utreni jsem na ubrousku nasla krvavou nitku hlenu. Z konecniku to urcite neni. Dnes rano opet tmavsi plenka bez krve. Predpokladam ze to neni dozvuk hormonalni po porodu. Tzn. Jak dal? Prosim anonym, citlive udaje..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 30.04.18 08:01

Okamzite k lekari.

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 30.04.18 08:02

Jsi normální? K lékaři! :zed:

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:07

Hned jdi k lékaři, muže mít nějaký zanet. A jak vis ze to není z konecniku? Moje mala když je pokakana tak to má až na pipine.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 08:08

To by nejaky lekar musel byt k dispozici, protoze je dbeska pracovni den mezi statnim svatken a vikendem, vsude akorat vyvesene telefony nebo dnes neordinujeme. Tudiz kam? ostrava.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:09
@Anonymní píše:
To by nejaky lekar musel byt k dispozici, protoze je dbeska pracovni den mezi statnim svatken a vikendem, vsude akorat vyvesene telefony nebo dnes neordinujeme. Tudiz kam? ostrava.

Do nemocnice na pohotovost :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 08:09

@Kalbe kadila pred tremi dny od prvniho nalezu, kadi co 7 dni.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:12
@Anonymní píše:

No určitě radši jdi nikdy nevíš, třeba si uprdla krev a to bude nějaký problém nebo muže mít zanet mocaku :nevim: nevim ale určitě bych to nepodcenila a šla

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:13
@Anonymní píše:

A nebo zavolej do nemocnice na dětský a oni ti řeknou ať přijdeš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 08:16

Tak jsem volala a mam vyckat do stredy az bude k dispozici ma pediatra. Na pohotovosti jsou od 15:30 tak pak vyrazim…

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:21
@Anonymní píše:
Tak jsem volala a mam vyckat do stredy az bude k dispozici ma pediatra. Na pohotovosti jsou od 15:30 tak pak vyrazim…

Já bych teda nečekala do stredy, šla bych na tu pohotovost odpoledne, kdyby se něco stalo nikdy bych si to neodpustila, vezmi tam sebou pomocenou plenu..

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:25
@Anonymní píše:

Moje mala mela prujem a Já tam volala- sestra řekla taky ať počkám a ať ji udělám ryzovy odvar a bla bla bla… a na teplotu paralen.. no dopadlo to tak ze se mala hodně zhoršila během dne a do nemocnice jsme dorazili s horečkama a mala mela bakteriální prujem, skončili jsme na JIP s kapackou.. takže z me zkušenosti nečekat a jít hned a nenechat se okecat sestrama který chtějí mít klid??? :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 08:31

@Kalbe jj ja se taky priklanela vyckat do stredy a jit na gyndu s malou, ale pujdu uz dnes radsi. Diky
@radkka hele me vetsinou kdyz zaslechnu dusot kopyt napadnou spis kone, nez zebry. Jo jsem normalni.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 30.04.18 08:39
@Anonymní píše:
@Kalbe jj ja se taky priklanela vyckat do stredy a jit na gyndu s malou, ale pujdu uz dnes radsi. Diky
@radkka hele me vetsinou kdyz zaslechnu dusot kopyt napadnou spis kone, nez zebry. Jo jsem normalni.

Tak potom napiš jak to dopadlo držím palce :kytka:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 30.04.18 08:41

Beres antikoncepci? Muze to byt z ni. Nebo zanet mocaku, v pochve. Taky bych necekala a jela

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >