Bez ovulace s hormony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zabacmuk
Nováček 4 příspěvky 30.11.17 10:01
bez ovulace s hormony

Ahoj, po vysazení antikoncepce jsem neměla 6 měsíců menstruaci, poté mi doktor napsal klimonorm, který sem užívala 3 měsíce a zjistila sem, že v období neproběhla ani ovulace. do toho bychom chtěli s manželem miminko. neměla jste to některá?

Reklama

Reakce:

Renca8
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 30.11.17 10:18

Ahoj, taky jsem mela problemy po vysazeni ha, musis dat telu cas aby se s tim srovnalo samo. Ne vzdy to je bohuzel tak, ze po vysazeni ha se hned otehotni-rizika uz doktori nerikaji pri predepisovani ha, ze…telo se musi naucit vyrabet si hormony samo, tim ze je budes dostavat zase umele ten problem nevyresis. Doporucuju ti kapky Gynex a kontryhelovy caj sypany z lekarny :) pravidelne uzivani dela divy a spousta zen si to nemuze vynachvalit :palec: najdi si o tom informace na internetu, nejlepe diskuze :kytka:

Zabacmuk
Nováček 4 příspěvky 30.11.17 12:45

Ty uz sem zacala brat, kontryhel piju a jeste beru ten jerab ptaci. tobe se to dalo dohromady samo nebo ti nabidli taky nejaky hormony? dekuju :)

Renca8
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 30.11.17 16:35

Ja sem mela dlouhe menstruacni cykly :) nejdyl asi 70dni bez ms, nekdy 50,30,40dni…telo si delalo asi co chtelo..prislo me ze jeden vajecnik funguje lip nez druhy ptz jednou byl interval kratsi jindy delsi…po vysazeni ha jsem hned dostala ms a pak prislo tohle…me rikali na gynde ze je to normalni ale neni proste, ukazkovych 28dni jsem nemela ani jednou… zkusila jsem gynex a cyklus se zkratil..ale musis vydrzet v tom uzivani :) 3mesice to poctive brat kazdy den :) a po 3mesicich snazeni se podarilo…myslim ze i diky gynexu. Mezi jednotlivyma ms zhruba v pulce cyklu je ovulace. Kdyz mas nepravidelny a tak dlouhy cykly tak ani nevis kdy ta ovulace vlastne je-pocit dite bylo tezky. A kdyz ms nemas tak ani neovolujues to je jasny :) me pomohli ovulacni testy z lekarny a vedela jsem kdy tu ovulku mam ale stalo me toto dost penez..je tam 6papirku, s tak dlouhym cyklem me to stalo dost penez ale potrebovala sem vedet kdy to je..abych otehotnela:)) povedlo se, uvidim jaky to bude po porodu

Zabacmuk
Nováček 4 příspěvky 30.11.17 17:40

Je tak gratuluju, v jakym jsi? :) no ja zkoušela ty papírky na ovulku a neukazalo mi to nic a mezio menstruacema to bylo.. :(

Renca8
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 30.11.17 21:44

Uz bych mela kazdym dnem rodit, dneska mam termin ale nic se zatim nedeje :-D musis vydrzet :) verim ze ten gynex zabere..ale asi bych nebrala vsechno dohromady at to neni pro telo zas takovej drijak

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama