Bez přátel

14.3.21 20:07

Bez přátel

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat a zároveň svěřit.
Kvůli uzavřených okresů nemohu navštěvovat své blízké a ani přátele. Bydlím v jiným okrese, a měla jsem tady jednu jedinou kamarádku. Měla tři děti, chodila se mnou na procházky, navštěvovala mě, pomáhala mi… No je jednoduše skvělá osoba, rozuměla mi a naslouchala, což se mi nikdy nestalo, protože obvykle jsem to já, kdo naslouchá druhým. Bohužel kvůli této pandemii i ona přišla o příjem a neměla dost peněz na zaplacení nájmu, odstěhovala se k rodičům a hledá práci kde se dá.
Teď se tady cítím dost osaměle, mám sice víc kamarádek, ale ty nemají děti a věnují se spíše zábavě v podobě pití alkoholu a shromažďování se ve skupince.
Kdo zažívá podobnou situaci a jak to řešíte? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73
14.3.21 21:18

@Poprvemaminou Buď videohovory nebo rodiče „potřebují“ nakoupit, potřeba hlídání…Takže když bude nejhůř prostě něco vymyslet, sepsat prohlášení a jet…a co manžel/ přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.21 21:43

@Carmen7 Přítel dělá 12-ti hodinové směny, ke všemu má i brigádu a pomáhá rodičům s přestavbou domu, jsem moc hrdá, že pomáhá svojí rodině a zároveň se snaží vydělat, co nejvíc peněz pro nás. Se mnou a se synem chodí na procházky moc rád, ale i já chci, aby si udělal čas pro sebe a odpočinul si. Navíc s ním nemohu moc diskutovat o věcech jako je kojení a tak, nerad mluví o věcech, o kterých není dostatečně informovaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat