Jsem opravdu šťastná!

49
14.3.21 17:38

Jsem opravdu šťastná

V téhle době covidu, i když je už dlouho zima, venku brzo tma, ven se skoro nesmí a i sebemenší blbost musíme objednávat na internetu, jsem opravdu šťastná.
Jsem měsíc po porodu, doma už téměř třičtvrtě roku. Nevyspalá, věčně mastné vlasy. Peníze mi chodí. Je jich dost na to abych nemusela mít obavy o budoucnost. Dny se docela vlečou, naší malou holčičku ještě téměř nikdo z rodiny ani přátel neviděl. Leží vedle mě a má zase bolení bříška a když se po chvíli zase uklidní, podívám se na ni a vím, že svět je naprosto v pořádku :srdce:. Užívám dokud mám ještě manžela,,díky,, karanténě doma a zažíváme první chvíle rodiny spolu.
Protože to není samozřejmost. Za chvíli bude manžel pracovně pořád pryč. Jsem šťastná a vděčná, jak je nenáročný na moje kuchařské umění. A jsem šťastná, že vlastně nic nemusím.. jen být. Jen být v pohodě. Se sebou s malou i s manželem.
Vím, že tohle sdělení nedává úplně smysl, že se vlastně na nic neptám ani si nestěžuju.. chtěla jsem si jen udělat takovou osobní bilanci a říct, že i v téhle době člověk může být šťastný, možná je to za nejlepší možná doba :srdce:
Přeju vám všem ať v sobě dokážete každý den najít aspoň malý kousek spokojenosti. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26447
14.3.21 17:41

Hormony, no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
14.3.21 17:42

To je fajn, že to tak máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
14.3.21 17:49

To je úžasný, náhodou je to úplný balzám na duši :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
14.3.21 17:54
@pikola píše:
Hormony, no :lol:

Ja to mám i po víně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17073
14.3.21 18:01

To jsem ráda že jsi spokojená. užívej to co máš.  :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
14.3.21 18:13

To je krásné :) Možná s tebou sice trochu cloumají hormony, ale já bych klidně uvítala i více takovýchto příspěvků v této složité době :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4575
14.3.21 18:14

@Mamanova93
Hlásím se mezi šťastné. Sice jsem už dlouho na HO, ale mému oboru se daří, byly prémie za loňský rok a letos stejně jako každoročně jsme dostali přidáno. Hysterii kolem covidu nepodléhám, umím využít výjimky. Dětem sice online výuka moc neprospívá, ale oni jsou spokojení a nutno podotknout, že naše vzájemná celodenní přítomnost nám docela utužuje vztahy. Muž chodí normálně do práce. Chodíme na procházky, připravujeme se na motosezonu a cyklosezonu. 1× týdně jdu do práce mezi lidi, tak si užiju i své oblíbené šatičky a podpatky.
Samozřejmě mi chybí večeře, kavárny, kino apod., ale i tak jsem spokojená a dá se říct šťastná. Protože se máme rádi a jsme zdraví. Covid už máme všichni naprosto bezpříznakově za sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
14.3.21 18:14
@Simmcaa píše:
Ja to mám i po víně :srdce:

Já taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21776
14.3.21 18:26

Konečně pozitivní diskuse. Blahopřeju a ať ti to vydrží co nejdéle! :mavam: :kytka: :* :srdce: :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4101
14.3.21 18:40

Já se hlásím zase s tím, že už mě čeká tahle doba sere. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
14.3.21 18:43

@Kockazvysocan
Se máš teda :palec: naprosto upřímně závidím… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
14.3.21 18:44

Mně se mírně zlepšila nálada se zlepšujícím se počasím. V únoru to bylo na provaz. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.3.21 18:47
@Mallorka píše:
Já se hlásím zase s tím, že už mě čeká tahle doba sere. :palec:

Nápodobně! A to jsem v osmém měsíci. Jestli to tak půjde dál a budu tři roky zavřená doma, tak potěš koště!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
14.3.21 18:48

@jamik1416
To byl účel. Člověk otevře internet a všude jen covid, úmrtí nemocí.. tragédie. Rozhodla jsem se věřit, že štěstí je stav mysli. :) A tím vůbec nemyslím, že bych nebyla několikrát zas den naštvaná, unavená nebo zoufalá. Jen se tím prostě nechci nechat semlít :):pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat