Jak mám přestat kouřit a nezblaznit se?

168
14.3.21 10:43

Jak mám přestat kouřit a nezblaznit se?

Zdravíčko.

Je tady někdo kdo přestal kouřit cigarety a měl by pro mě pár rad jak to zvládnout?
Urezat obě ruce mi přijde dost brutální řešení. 😂 (vtip)

Budu ráda i za slova podpory. 🙏 😂
Díky a přeji pěkný den všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1353
14.3.21 10:46

Já asi na půl roku přešla na El. Cigaretu, pak si tam nedávala nikotin a otěhotněním jsem švihla i s ní.
Byl to boj. Chodila jsem s kolegou vždycky co hodinku a byla to taková base pauza na uklidnění a vykecani 🤣 ale pak jsem chodila a nekourila a šlo to 🤣 🤣
Chlap přestal se mnou, ale do roka se k tomu vrátil. Dělá na stavbách. Tam kouří všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
14.3.21 10:48

Chtěla jsem tehotnet… tak jsem přestala ze dne na den a překvapilo mě, že když jsem si to v hlavě srovnala, tak to šlo mnohem jednodušeji, než jsem si myslela. Když jsem prestavala jen tak, tak to nikdy neslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
14.3.21 10:48

@epsice
Já mám právě doma silného kuřáka, co si nedá říct. Párkrát jsem to vydržela 3,4 dny ale potom jsem začala ještě více. 😂 😂 😂 asi bych měla otěhotnět znovu. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
14.3.21 10:49

@Verurizeckova
Jo, těhotenství je dobrá motivace. 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
14.3.21 11:54

My jsme s manželem přestali po deseti letech kouřit. Určitě bych řekla že když není motivace je to horší ty absťáky tam jsou je-li jsme půl roku iqos až jsme cítili že i ten nám leze krkem i do peněz tak jsme si řekli že to dáme. Přišlo nám že ta závislost (chuť) nebyla tak velká jak po cigaretě. Asi každému zabralo něco jiného je potřeba to vyzkoušet co ti bude vyhovovat. V dnešní době možnosti je hodně (igos, elektronka, ty tabákové polštářky…) určitě ale stým musí člověk chtít něco udělat to je první krok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.21 16:02

Mě pomohla kniha Allena Carra Snadná cesta jak přestat kouřit. Nekouřím víc jak půl roku a vůbec mi to nechybí. Ale v knize se doporučuje neužívat žádné náhražky, což jsem nedodržela a žvýkám nikotinové žvýkačky a k tomu popíjím Caro, taková moje vlastní siesta místo té kuřácké. Tak mě ještě čeká odvykání žvýkaček, ale to bude snazší a hlavně to není tak nezdravé. Když mě zpočátku přepadala chuť na cigarety, tak jsem si řekla, že se mám ráda a nechci si škodit. Vadilo mi taky, že smrdím dceři a škodím ji cigaretovými zplodinami ve vlasech, na rukou apod. Nedokážu si představit, že bych znovu kouřila. Na to se mám moc ráda. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat