Bezdrátová chůvička s videem?

58
23.2.20 21:30

Bezdratova chuvicka s videem?

Ahoj, poradite mi, prosim, nejakou chuvicku, kde budou obe jednotky mit moznost bezdratoveho provozu, video a ktera ma dobry dosah? Uplne mininum 300 metru, ale idealne i vice.
At se divam, jak se divam, vse je jen do zasuvky a nebo super celkove, ale bez videa :/

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15908
23.2.20 21:35

Mám od bayby a dosah nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
23.2.20 21:37

Máme Avent a část ubprcka máme na powerbance a super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
23.2.20 21:53

Diky, asi budu muset uvažovat taky o powerbance, protoze když bych ji chtela vyuzit mimo zdroj, tak napr od bayby ma vydrz udajne jen 2.5h :( navic i ten dosah je maly.. v dnesni dobe by clovek nerekl, ze bude problem vybrat elektroniku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
23.2.20 21:55

Máme v pokojíku malou IP kameru a aplikaci v telefonu, dosah je neomezený, resp. všude kde je internet se můžete připojit. Takže i když já jdu třeba večer ven, tak se mohu Kdykoliv podívat, jak malý spinká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
23.2.20 22:07

To ale opet neresi nedostupnost site :) treba venku nebo tak.. to bych musela k chuvicce dat jeste mobil s hotspotem. Pohybuji se prevazne venku, takze prave hledam nejake outdoorove reseni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
23.2.20 22:29

@Nicky8 Nevím, kde bydlíte, ale mám za to, že dnes je síť snad dostupná téměř všude. Kamera je napojená normálně doma na wifi :nevim: a mobilní internet má dnes snad každý :nevim: ale byl to jen návrh, jak to funguje u nas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
23.2.20 23:14
@Dana V píše:
@Nicky8 Nevím, kde bydlíte, ale mám za to, že dnes je síť snad dostupná téměř všude. Kamera je napojená normálně doma na wifi :nevim: a mobilní internet má dnes snad každý :nevim: ale byl to jen návrh, jak to funguje u nas ;)

Jasne, ja to chapu, ale jak pisu, vetsinou se nezdrzuju doma ani u domu, kdyz bych chuvicku potrebovala, takze bohuzel na louce nemam wifi ani zasuvku :D take u nas dost casto vypadava proud a mobilni data nemam :) ja nekritizuji jak to mate vy, jen ze pro mw toto neni mozne.. doma normalne bezdratovou kameru pouzivam i bezny kamerovy system :) ale toto budu muset vyresit chuvickou a power bankou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
24.2.20 12:12

@Nicky8 Ano ano, už jsem to pochopila, že nechcete mít kameru doma :) tak třeba se tím inspiruje někdo jiny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama