Bezdrátový alarm do bytu - prosím o tipy

2369
20.7.13 10:57

Bezdrátový alarm do bytu - prosím o tipy

Ahoj holky,

potřebovala bych nainstalovat do malého bytu 2+1, ktery je vetsinu roku prázdný, zabezpečovací systém, abych měla aspoň trochu pocit ze vím, ze se nám tam někdo nevloupal…
Nejradši bych bezdrátový, abychom instalaci zvládli sami. Byt se bude časem asi taky prodávat, takže nechci velikou investici.

Poradíte mi, prosím, ze zkušenosti, s kterym jste spokojeni, zda jste instalovali sami nebo raději s firmou, cenu a nejaké vychytávky co se vyplatí? A jak se to resi, kdyz spusti alarm, vy nejste napojeni na pult centralizovane ochrany a jste daleko? Kdyz zavolate na policii, prijedou byt zkontrolovat? Asi tezko, ze, kdyz se od toho plati zabezpecovaci firmy… :think: Předem moc děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15816
24.11.13 16:43

@luca001 Ahoj :mavam:, můžu se zeptat, jaký typ jste nakonec zvolili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
24.11.13 19:42

@pvmr Ahoj, zatím zádný. Nikdo bohužel neporadil…
Nechala jsem si poslat naceneni od dvou firem a cena s instalaci byla kolem 12000, což mi přišlo docela dost na to, co od toho chceme. V Alze jsem viděla nejaky set kolem 4000, ale musím ještě pozistovat, jestli se do toho dokupuje nejaka simka, či jak to funguje, kdyz to při narušení odesílá sms na mobil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
24.11.13 19:46

@luca001 my zase uvažuje o tomhle :) chceme to do garáže http://www.bankovnitechnika.cz/…F-GSM01.aspx je právě na simku, takže volá a posílá sms (což chceme), když by bylo nějaké vniknutí. Zkušenost nemám :nevim:
Právě jsem taky hledala tady a narazila na tebe :mrgreen: tak jsem byla zvědavá co jste vyšpekulovali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
5.1.14 18:30

Tak my nakonec vybrali tenhle http://www.comp1.cz/…-CZ-souprava a jsme spokojení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
11.1.14 19:23

@pvmr Diky za tip :) Prosím te, jak jste to vyřešili se SIM kartou? Mate nějakou na paušál nebo takovou tu klasickou dobíjecí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
11.1.14 20:19

@luca001 máme O2 zero, paušál nula kč, platí se jen když to volá, nebo posílá sms, je to paušál, který se přímo na ty alarmy používá. Museli jsme vyřizovat ale na pobočce, online to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
12.1.14 10:20

@pvmr Diky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
12.1.14 10:49

@luca001 nemáš zač ;)