Bianca plyšová chodicí kočička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.11.18 21:58
Bianca plyšová chodicí kočička

Maminky máte doma někdo tuto kočičku? https://interaktivni-hracky.heureka.cz/…specifikace/#…
Dcera miluje kočičky. (prosím nee rady že mám koupit živou kočičku)
Jestli to má smysl? Vyhrajou si s ní vaše děti? Nebo doporučite i nějakou jinou.

Reakce:
Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 06.11.18 22:02
řeřicha
Kecalka 308 příspěvků 06.11.18 22:57

Loni jsem kupovala interaktivního medvěda Bruna pro dceru (v té době 3-letou) a za mě:
je slyšet ten stroj/mechanismus vevnitř, hračka dělá třeba 6 typů pohybu a nějaké zvuky = za chvilku nuda, je to těžká hračka (skrz ty strojky uvnitř). Dcera si s ním někdy hraje, ale víceméně bez zapnutí. Syn (1,5) medvěda tahá víc, líbí se mu ty mrkací oči. Takže záleží, jak staré máš dítě, pro 2-letou bych to klidně koupila, 4-letou to může nudit, protože to stejně není živé zvíře a dělá jen pár zvuků/pohybů… já bych momentálně už nic takového nekupovala, ty děti to nepotřebují (alespoň moje ne).

Aliik
Echt Kelišová 8346 příspěvků 07.11.18 12:07

Dcera si také moc přála koťátko jako živé a vybrala jsem toto: https://www.mall.cz/…s-kocka-cara?… . Mám ho doma ve skříni a je oproti těm chodícím typům vhodné i na mazlení a spaní, což jsem chtěla ;) Chodícího máme doma poníka a omrzel brzy. Ale ta prví bílá kočička vypadá také hezky, ale naživo jsem jí neviděla :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >