Bílá kulička v prsní bradavce

23
19.11.10 19:57

Bílá kulička v prsní bradavce

Ahoj mamky, moc bych potřebovala poradit. Přesně před sedmi měsíci se nám narodila Karlička. Už v porodnici jsem si všimla, že má v levé prsní bradavce malou bílou tečku. Dnes, po sedmi měsících ji má velkou jako hlavičku barevného špendlíku. Doktorka říkala, že to je mléčná žláza a musí se odstranit chirurgicky. Fakt si neumím představit, že ji budou do prsíčka píchat injekci na umrtvení. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mám to opravdu řešit u chirurga nebo se to třeba vstřebá? Zatím to naše doktorka jenom sleduje, jestli to roste, ale bojím se, že nás tam pošle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13674
19.11.10 20:39

ahoj, tohle měl můj syn a až teprve nedávno mu to zmizelo. Najednou to bylo pryč, samo od sebe, tak třeba vám to taky zmizí :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101594
19.11.10 21:55

Já to mám už dost let, ale nijak mě to tam nevadí (ani při kojení), dr. taky nic neříkala, tak to nechávám žít…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
17.12.10 09:30

Jenom chci napsat pro ostatní, kdyby to vaše děti měly taky, tak se nám ta bílá kulička na konci sedmého měsíce ztratila. Uvidíme, jestli se znova objeví nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13674
17.12.10 15:43

no super, jako u nás :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek