Bílé fleky na prádle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 332 příspěvků 15.12.17 10:55
Bílé fleky na prádle

Opět se obracím, s prosbou o radu. Poslední asi dva měsíce se mi na barevném a černém oblečení objevují bílé fleky. Je to třeba na třech kusech z jedné pračky. Nikdy dřív se mi to nestalo. Nevím kde je chyba peru v pracích prášcích. Aktuálně mám z Dm Denk mit, který v testu dopadl dobře. Je kupovaný v Německu. Napadlo mě jestli toho nedávám moc. :nevim: Zkusila jsem vynechat aviváž, ale je to stále. Máte některá zkušenosti? Fleky zmizí po dalších X vypráních. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18679 příspěvků 15.12.17 11:00

Moc prášku, nebo moc prádla že se nestihne rozpustit. Kam ten prášek dáváš?

pufik20
Kecalka 332 příspěvků 15.12.17 11:03

@pikola Dávám ho jako vždy do zásobníku pračky.

halflive
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 15.12.17 11:08

Pridat machani navic

Ennny
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 15.12.17 11:11

Moc prášku nebo moc pradla, uber nestíhá se to rozpustit

pufik20
Kecalka 332 příspěvků 15.12.17 11:17

Děkuji za rady je fakt, že do pračky dávám hodně prádla. Zkusím to rozložit do dvou. Nevíte kde se dá koupit odměrka na prací prášek? Vím, že je v některých pracích prášcích, ale já kupuji ty kde nejsou.

Black Cat
Kelišová 6497 příspěvků 15.12.17 11:17
@Ennny píše:
Moc prášku nebo moc pradla, uber nestíhá se to rozpustit

Taky bych to tipla na tohle. Plus bych pridala nejake to machani navic…

Black Cat
Kelišová 6497 příspěvků 15.12.17 11:18
@pufik20 píše:
Děkuji za rady je fakt, že do pračky dávám hodně prádla. Zkusím to rozložit do dvou. Nevíte kde se dá koupit odměrka na prací prášek? Vím, že je v některých pracích prášcích, ale já kupuji ty kde nejsou.

Ted jsem videla odmerky v Bille. Plastove, nekolik velikosti, prodava se to spolu. Meli to zavesene hned vedle pracich prasku na regalu na takovych tech haccich…

Janli
Závislačka 4946 příspěvků 15.12.17 11:20

Odměrky koupíš v jakýchkoliv domácích potřebách. Já je kupuju v Orionu.

pikola
Neúnavná pisatelka 18679 příspěvků 15.12.17 11:34

V drogerii je mají, nebo si kup jeden tekutý ariel a budeš mát taky odměrku :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama